مقام رسمی از جمهوری اسلامی ایران در جشن ازدواج سلطنتی در انگلیس!

عکس   مقام رسمی از جمهوری اسلامی ایران در جشن ازدواج سلطنتی در انگلیس!

فان خونه – پانا: در همین حال خبرگزاری شین هوا اعلام کرد از جمله افراد دعوت شده به این مراسم که مورد توجه برخی رسانه های انگلیسی قرار گرفته، "رسول موحدیان عطار" سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن است.

وی تنها ایرانی دعوت شده به این مراسم نیست، اما بدون شک می توان گفت، او تنها مقام رسمی ایران است که به این مراسم ازدواج دعوت شده است.

این روزها موضوع جشن ازدواج شاهزاده "ویلیام آرتور فیلیپ لوییز" که بزرگ ترین فرزند شاهزاده "چارلز" و نوهٔ ملکه الیزابت دوم پادشاه انگلیس تقریبا اصلی ترین مسأله جاری در انگلیس به شمار می رود.

دعوت چهره های سیاسی و سرشناس کشورهای مختلف جهان که به این جشن ازدواج به یکی از موضوعات مورد بحث در برخی رسانه های انگلیسی تبدیل شده است. دعوت نشدن مقام های ارشد برخی کشورها، موجب ایجاد جنجال و فضاسازی رسانه ای گردیده است.

از جمله افراد مهم دعوت نشده در این مراسم می توان به "باراک و میشل اوباما" رئیس جمهور آمریکا و همسرش و نیز "نیکولا سارکوزی" و "کارلا برونی" رئیس جمهور فرانسه و همسرش، اشاره کرد.

"گوردون و سارا براون" نخست وزیر سابق انگلیس و همسرش و نیز "تونی و شری بلر" نخست وزیر پیشین انگلیس و همسرش نیز از دیگر مهمانان سرشناس دعوت نشده به این مراسم هستند.

در همین حال خبرگزاری شین‌هوا اعلام کرد از جمله افراد دعوت شده به این مراسم که مورد توجه برخی رسانه‌های انگلیسی قرار گرفته، "رسول موحدیان عطار" سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن است. وی تنها ایرانی دعوت شده به این مراسم نیست، اما بدون شک می‌توان گفت، او تنها مقام رسمی ایران است که به این مراسم ازدواج دعوت شده است.

منبع: فان پاتوق

   

ارسال این پست به دوستانتان در فیس نما, کلوب, تویتر و فیس بوک

محبوب کن - فیس نماداغ کن - کلوب دات کامتوییت کنیداشتراک گذاری در فیس بوک

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است!