عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

عکسهای دیدنی از علی ضیا مجری توانای تلویزیون و رادیو متولد سال ۱۳۶۴ در شهر کاشان و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مکانیک طراحی جامدات.

مصاحبه ای متفاوت با علی ضیاء

سید علی شما چگونه وارد صدا و سیما شدی ؟
من ابتدا با نویسندگی وارد رادیو جوان شدم و یک آیتم طنز در برنامه کاملا جوانانه را خودم می‌نوشتم و با لهجه کاشانی می‌خواندم. بعد آقای زاهدی که صدای مرا در برنامه آخرشه ـ که در رادیو جوان پخش می‌شد ـ شنیدند با من تماس گرفتند و از من خواستند نریشن برنامه گزینه جوان را اجرا کنم. اما پس از پذیرفته شدن در تست گویندگی قرار شد اجرای برنامه شروع خوب را به عهده بگیرم، ولی به دلیل فضای علمی‌ای که داشتم و اختراعی که از من ثبت شده بود، اجرای برنامه گزینه جوان به من پیشنهاد شد و آن اولین برنامه‌ای بود که به طور زنده از من روی آنتن رفت.

با توجه به این‌که شما در هر دو عرصه صدا و سیما فعال هستید، فرق بین مجری و گوینده از نگاه شما چیست؟
گوینده، متکی به متن است، در حالی که مجری متکی به متن نیست. در رادیو متن‌ها را می‌خواندم، ولی آن را به زبان خودم و در راستای متن اصلی برای شنونده بیان می‌کردم، گوینده نباید حتی یک واو را در جمله جابه‌جا کند. اما در برنامه‌ای که ما در تلویزیون اجرا می‌کنیم متن‌هایی که گفته می‌شود با هماهنگی گروه و اتاق فکر است و عقل جمعی تصمیم می‌گیرد چه چیزی در حال حاضر باید روی آنتن گفته شود و این یک حسن است که از قبل درباره صحبت‌ها فکر می‌شود. این تفاوت حتی بین مخاطب رادیو و تلویزیون نیز وجود دارد و من پس از ۵ سال اجرا در رادیو وقتی خواستم بعضی از تکنیک‌های اجرا در رایو را به تلویزیون بیاورم متوجه شدم به هیچ عنوان جواب نمی‌دهد. همین قضیه درباره رادیو هم صادق است و من بعد از ۱۱ ماه که به رادیو برگشتم مخاطب رادیو از من اصطلاحات تلویزیون را قبول نمی‌کرد. این دو رسانه معیارها، ساختارها، فضا و حتی مدیای متفاوتی با هم دارند و برای اجرا باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم. با این‌که اجرا را شکلی از هنر نمایش می‌دانم، ولی این مقوله به طور کلی از تئاتر جداست و من در اجرایم نقش کسی را بازی نمی‌کنم.

چقدر از اجراهای شما در تلویزیون مطابق متن است؟
در گفت‌وگوها بر متن متکی نیستم و گاهی ممکن است فضا را به سمتی که خودم مایل هستم هدایت کنم و در این رابطه دستم باز است، اما بعضی جاها واقعا هماهنگی لازمه کار است و باید انجام شود. درباره خبرها و حرف‌هایی که بعد از خبر باید گفته شود حتما از قبل فکر می‌شود و بداهه‌پردازی نیز تا حدودی وجود دارد. گرچه اتاق فکر تصمیم می‌گیرد که نقطه صفر تا ۱۰۰ برنامه کجا باشد، ولی من نیز عضوی از همین اتاق فکر هستم و بده‌بستان‌های اینچنینی وجود دارد، اما به طور کلی دستم برای اجرا باز است..
آیا سعی می‌کنید مهمانان برنامه را راضی نگه دارید؟
نه به هیچ عنوان این‌گونه نیست. بلکه من کاملا محترمانه با آنها برخورد می‌کنم و اگر هم انتقادی باشد یا با نظر آنان موافق نباشم با احترام، مخالفت خود را ابراز می‌کنم. بین جسارت و بی‌ادبی یک مجری، مرز باریکی وجود دارد که با اندکی غفلت آن مجری دچار آسیب می‌شود و باید این نکته را در نظر داشته باشی که نظر مهمان هم برای خودش محترم است و شان یک برنامه در تلویزیون بسیار بیشتر از این است که در آن به کسی بی‌احترامی شود. مردم ما باهوش هستند و خودشان رفتار درست یا نادرست را تشخیص می‌دهند.
آیا به این موضوع اعتقاد دارید که ظرفیت، عامل مهمی برای موفقیت یک مجری است؟
صد درصد همین‌طور است. شاید مثال بزنید افرادی هستند که ظرفیت ندارند، ولی در کارشان موفقند، اما من می‌گویم این افراد خودشان ضرر می‌کنند و در ذهن مردم جایی ندارند و من اگر بخواهم کار ناشایستی انجام دهم بیشتر از دیگران خودم را سرزنش می‌کنم، چراکه ما دیده می‌شویم و ممکن است رفتار ما بر دیگران تاثیر بگذارد. وقتی تو بتوانی در میان مردم باشی و دغدغه آنان را داشته باشی، مطمئنا می‌توانی حرفشان را مطرح کنی و آنها تو را می‌پذیرند. متاسفانه در حال حاضر به گونه‌ای است که بعضی افراد به محض این‌که اندکی شناخته می‌شوند از مردم فاصله می‌گیرند و رفتارهای عجیبی انجام می‌دهند که در شأنشان نیست. در صورتی که اتفاقی نیفتاده و باید این‌گونه فکر کنی که تو هم یکی از همین مردم هستی و قرار است حرف آنان را در رسانه مطرح کنی. به نظر من هرکس خدایش را گم کند، دچار غرور می‌شود و جدا شدن از مردم مهم‌ترین آسیب به یک هنرمند و بخصوص یک مجری است. وقتی مردم تو را می‌شناسند مسوولیتت بیشتر می‌شود.
فکر نمی‌کنید اینها شعار باشد؟
بگذارید بقیه شعار بدهند ما عملی‌اش می‌کنیم. (با خنده) ولی واقعا این یکی از دغدغه‌های من است و به همین علت سعی می‌کنم از افراد با رفتار خاص دوری کنم و بیشتر با مردم در ارتباط باشم تا حرف آنها را بفهمم. به نظر من هویت شخصی هر فردی در این زمینه تاثیرگذار است. این اهمیت دارد که تو چه مرام، منش و فرهنگی ‌داری و مطالعه‌ات چقدر است. اگر هویت انسان به واسطه گوهر درونی‌اش باشد نه به واسطه شغلی که دارد دچار این مشکلات نمی‌شود
مهم‌ترین عامل ماندگاری یک مجری از دید شما چیست؟
از دیدگاه من ۲ عامل اصلی و مهم هستند؛ اول این‌که من نقش خداوند را بشدت در زندگی خودم پررنگ می‌بینم و به این اعتقاد دارم که هرچه او برایمان بخواهد خیر است و خوب. گاهی اوقات او برایم سختی می‌خواهد که در این صورت هم باید پایداری کنم و به راهم ادامه دهم و دوم این‌که یک هنرمند باید حواسش به مردم باشد. اگر با مردم باشی و خودت را از آنها جدا نکنی و به انزوا کشیده نشوی می‌توانی ماندگار باشی. آنچه هم‌اکنون مغفول مانده این که ما گاهی یکسری عوامل را یادمان می‌رود و شاید بعضی وقت‌ها به دلیل مشکلاتی که برایمان ایجاد می‌شود ـ که البته شاید از حسب مهر و محبت مردم باشد ـ هنرمندان خودشان را از مردم جدا می‌کنند و همین باعث فراموش شدن یک مجری می‌شود.
مجری های تلویزیون هم مثل صنف های دیگر برای خودشان لیگ رقابتی دارند؟  لیگ مجری ها؟ نمی دانم! داریم؟ نه، حداقل در نقطه ای که الان در آن قرار دارم اینطوری نیست.
خب، خودت الان در چه نقطه ای قرار داری؟
شاید الان در نقطه شروع قرار داشته باشم. اصولا با آدم ها و مجری هایی که اطرافم هستم بیشتر رفیقم. حالا این که بعضی از آنها پشت سر من یا همدیگر کارهایی را انجام می دهند که اسمش رفاقت ، رقابت یا زیرآب زنی باشد، به خودشان و شخصیت شان مربوط است. با همه اینها همه شان مثل برادرم می مانند و واقعا خیلی وقت ها به من لطف داشته اند. بارها اتفاق افتاده «فرزاد حسنی»، «احسان علیخانی»، «محمد سلوکی»، «سیدجواد یحیوی» و خیلی دیگر از دوستان، برادرانه و پدرانه راهنمایی ام کرده اند و کارشان درست است.
این حرف و حدیث ها و زیرآب زدن ها به گوش خودت هم می رسد؟ وقتی می شنوی حالت چه شکلی می شود؟
قاعدتا به گوشم می رسد، اما نسبت به هیچ کدامشان واکنشی نشان نمی دهم؛ بالاخره رفیقم است و شاید حین عصبانیت حرفی به زبان آورده که حرف دلش نبوده. به نظرت به چی می گویند رقابت؟ رقابت یعنی من کارم را تمام و کمال و خوب انجام دهم، همکارم هم کارش را به خوبی انجام دهد؛ بعد مقایسه صورت بگیرد؛ این، یک رقابت متعادل است. آنجایی این تعادل از بین می رود که من دارم کارم را انجام می دهم، اما در کار دیگران هم فضولی می کنم و سرک می کشم! یا با فلان تهیه کننده یا کارگردان یا برنامه سازی که با «علی ضیاء» کار می کند تماس بگیرم، بگویم با او کار نکنیدها! و این کار را مدام ادامه بدهم!
چرا این اتفاق می افتد؟ می خواهند بایکوتت کنند؟
آره، شاید! اسم اینجور کارها نامردی است، نه رقابت! با وجودی که خیلی وقت ها نامردی می بینم، هیچ وقت این کار را در حق کسی انجام نمی دهم، تازه به آنهایی هم که در حقم این کار را انجام می دهند دست می دهم، احترام می گذارم و علاقه ام را بهشان نشان می دهم.
این حرف هایت یک مقدار کلیشه ای و غیرقابل باور به نظر می رسند!
خدا شاهد است عین واقعیت را می گویم. یعنی دارم از یکسری دوستان می خورم، اما توکلم به خداست، اصلا چون معتقدم با امام رضا (ع) بسته ام، هیچ کاری به این اتفاقات ندارم، آنی که باید ببیند، می بیند. من معتقدم آن دنیا کسی از من نمی پرسد مجری بودی یا نبودی، ولی قطعا خواهند پرسید که زندگی مردانه ای داشته ای یا نه! این فضاها نامردی است، هر شکلی هم که می خواهد باشد. تعریف مردانگی منم منم و لات بازی نیست؛ مردانگی یعنی یک وقت هایی بایستی و ببینی دارند می زنندت، اما تو فقط نگاهشان کنی و نزنی. به خاطر اینکه کار ما زدن نیست!
خب، تا کجا می توانی این وضعیت را تحمل کنی؟
ببین، هر کسی برای خودش خط قرمزها و نقاط حساسی دارد، خط قرمز من کاری نیست، بلکه فضای شخصی و خانوادگی ام است. اگر در کارم خط قرمز و کاسه صبری داشتم که تا الان باید لبریز شده بود؛ از بس که بعضی دوستان رفته اند به کارگردان، تهیه کننده، فیلمبردار و صدابردارهای مختلف سپرده اند با «علی ضیاء» کار نکنید! در صورتی که همه آن آدم ها آمدند و با هم کار کردیم! به والله یک بار هم تلفنم را برنداشتم به آن آدم زنگ بزنم تا دلیل کارش را بپرسم، اتفاقا سر نماز دعایش هم کرده ام و قرار است به همین زودی ها خودم با شیرینی به دفترش بروم و بگویم همه این کارهای اخیرت را می گذارم به حساب ناراحتی ات.
به نظرت دلیل همه این اتفاقات به خاطر این نیست که «علی ضیاء» به نسبت دیگران تازه واردتر است و سرعت پیشرفتش یک مقدار زیاد است؟!
نه، شخصا به این که مجریان تلویزیون ایران و همکاران من بهترین مجری های دنیا به حساب می آیند، ایمان کامل دارم.
بهترین های دنیا؟!
دقیقا. اینها بهترین های دنیا هستند چون با یک قالب ها، نگاه ها، خط قرمزها و محدودیت های خاص اجراهایشان اینقدر خوب است. تو فکر می کنی «پنگول» بهتر است یا فلان مجری در یک شبکه ماهواره ای؟ واقعا «هومن حاجی عبداللهی» یک سوپراستار در کار خودش به حساب می آید. مثلا فکر می کنی اطلاعاتی که «فرزاد حسنی» دارد، کمتر از لری کینگ» ها و امثالهم است؟ توانایی این آدم ها زمانی عیان می شود که با وجود همه محدودیت های موجود تا این حد قوی و مسلط اجرا می کنند.
با همه این حرف ها، به نظر من چون علی ضیاء خیلی زود به جایگاهی رسید که دیگران بیشتر از اینها برایشان زحمت کشیده اند و وقت گذاشته اند، اینقدر در تیررس قرار دارد! اصلا انگار یک جورهایی جهشی حرکت کرده ای!
چند سال پیش یک روز «سیدمحمدرضا حسینیان» را در سازمان دیدم، آن زمان چون در رادیو برنامه اجرا می کردم، او من را نمی شناخت و برای اینکه خودم را به او معرفی کنم، سمتش رفتم و گفتم ۳ سال است در رادیو دو شب در هفته از ساعت ۱۰ شب تا ۶ صبح شیفت می دهم و به برکت لطف خدا برنامه ای اجرا می کنم که الان جزو پرمخاطب ترین برنامه های رادیو به حساب می آید. اصولا آنهایی که شیفت شب رادیو هستند، برنامه ای اجرا نمی کنند، اما ما از تهیه کننده و صدابردارمان خواهش می کردیم بیدار بمانند تا بتوانیم برنامه زنده اجرا کنیم! آن زمان رکورد پیامک در رادیو را شکستیم، آن هم در حالی که صبح ها بزرگان رادیو برنامه اجرا می کردند، اما ما از ساعت ۲ تا ۳ صبح که خیلی ها خوابند برنامه اجرا می کردیم و ۱۰ برابر آنها برایمان پیامک می آمد! اینها را برایش تعریف کردم و گفتم «اما نمی دانم چرا هیچ اتفاق خوبی برایم نمی افتد؟!» محمدرضا حسینیان به من گفت مطمئن باش یک موقعی طعم شیرین همه این بی خوابی هایی که کشیدی را می چشی، باز هم تحمل کن، چون آنهایی که بی خوابی نکشیدند، زود رفتند و در یاد کسی نماندند. دانشجوی کاشان بودم و برنامه ام اینطوری بود که ۶ بعدازظهر سوار اتوبوس می شدم، ۹ شب می رسیدم تهران، ۱۰ شب خودم را به استودیو می رساندم و از آن ساعت تا ۶ صبح برنامه اجرا می کردم، بعد از آن سریع خودم را به اتوبوس می رساندم تا بتوانم دوباره ۹٫۳۰ صبح سر کلاسم باشم! تنها وقتی که فرصت می کردم کمی استراحت کنم، در همان اتوبوس بود. منظورم این است که همه این شرایط و سختی ها را تجربه کرده ام، بنابراین خیلی عجیب نیست که فرصتی فراهم شود که بتوانم همه آن تجربه ها را در موقعیتی مناسب به معرض نمایش دربیاورم و ازشان استفاده کنم. همه اینها را بگذارید در کنار لطف و محبت خداوند که همه چیز دست اوست و البته لطف مدیران شبکه و شخص علی زاهدی و دیگر دوستان که به من اطمینان کردند و اجازه دادند برنامه ای مثل «نیمروز» را اجرا کنم و تبدیل به اتفاقی شود که دیدیم؛ خب، زمان پخش «نیمروز» ظهر بود، یعنی زمانی که تلویزیون کم بیننده است و بیشتر مامان ها پای تلویزیون می نشینند، اما با برنامه خوبی که اجرا شد، آن زمان به یکی از پربیننده ترین زمان های تلویزیون تبدیل شد و توانست آنقدر سروصدا کند که خیلی از جوان ها و اقشار جامعه را درگیر خود کند.

اگر تصور کنیم یک فوتبالیست از وقتی بازی اش را شروع می کند تا انتها، ممکن است اتفاقاتی از جمله لژیونر شدن، به تیم ملی راه یافتن و بازی در تیم های معتبر دنیا و کشورش برایش رخ دهد. یک بازیگر ممکن است به اسکار برسد، به نظرت سقف پیشرفت یک مجری آن هم در ایران تا کجاست؟
چرا فکر می کنی چون تا حالا مجری ای از ایران نتوانسته برنامه ای جهانی را اجرا کند، پس این قضیه برای همیشه منتفی است؟! چرا فکر می کنی ما نمی توانیم مجری ای در ایران داشته باشیم که نتواند مثلا مراسمی در حد اسکار یا کن را برگزار کند؟! چند وقت پیش مصاحبه ای کردم که در آن گفتم تا ۱۰ سال دیگر به لطف و مدد خداوند، برنامه ای جهانی اجرا خواهم کرد؛ این یک ادعا نیست چون فکر می کنم این اتفاق خیلی دور نیست؛ همانطور که همه بچه های ما امروز به همین موضوع فکر می کنند که اجراهای جهانی را تجربه کنند، البته به این شرط که این دغدغه شخصی بودن یا نبودنمان برطرف شود؛ یعنی وقتی میکروفون می بینیم، به جای حریص بودن و پریدن به آن، توانایی هایمان را نشان دهیم، بعد مطمئن باشید اتفاقات خیلی خوبی برای همه مان در راه خواهد بود. این یک نگاه کاملا شخصی از منظر «علی ضیاء» غیرمجری است که اگر بخواهد از خارج گود تحلیل کند، می گوید مجریانمان ابتدا باید دغدغه بودن یا نبودنشان برطرف شود تا بعد بتوانند به اجراهای جهانی فکر کنند، درست مثل بازیگران که به واسطه کارشان مجبورند با نقش های مختلف زندگی کنند، اما آنهاییشان موفق ترند که از خودشان و ظاهرشان رها می شوند و می رسند به نقطه ای به بزرگی کسب جایزه اسکار و امثالهم. در کل اگر خودت را در قید و بند تیپ، قیافه، فلان رقم قرارداد و… کنی، مطمئن باش خیلی از موقعیت های خوبت از دست خواهد رفت.
اصولا همیشه دوست داری پیشرو و خط شکن باشی؟ اینطور از حرف هایت استنباط می کنم!
نه، دوست دارم جای خودم باشم. البته اولین بودن بد نیست، اما یک موقع هایی باید در فضا و جای خودت قرار بگیری، چون مهم این است که در زندگی ات اولین باشی، نه در کارت یا دنیا! هیچ چیز معلوم نیست. ممکن است سال دیگر یک نفر بیاید که خیلی بااستعدادتر از من و ما و آنها باشد و دو ساله به اجرای جهانی هم برسد. بنابراین ممکن است هیچ وقت اولین نباشم و تازه بروم پیشش کار هم یاد بگیرم!
خواهشان بدون رعایت جوانب ایمنی و رسومات کلیشه ای، الان به نظرت مجری ای در ایران هست که در حد و اندازه های اجراهای جهانی باشد؟
به نظرم «فرزاد حسنی» و «احسان علیخانی» قابلیت ها و توانایی های لازم برای حضور در اجراهای جهانی را دارند. فارغ از نوع نگاه و جهان بینی شان که برای خودشان محترم و درست است، آدم های باهوش و با مطالعه ای هستند که خوب می بینند و خوب هم انتقال می دهند، ممکن است تصویرهای ساده ای تحویلشان دهی و در عوض تصاویر فوق العاده ای ازشان بگیری، تصویرسازی بسیار خوبی دارند که این به ذهن خلاقشان برمی گردد، کلامشان شیرین است، خیلی وقت ها قاعده ها و قالب ها را شکسته اند، دایره واژگانی زیادی دارند و در کنارش تیپ و ظاهر ایده آلی هم دارند.
شده تا حالا مثل همه آدم های معمولی از مسئله ای شخصی ناراحت باشی یا دغدغه ای تمام ذهنت را پر کرده باشد اما مجبور باشی هنگام اجرا خودت را یک آدم شاد و سرحال نشان بدهی؟
همیشه یا بهتر است بگویم خیلی وقت ها همینطوری است! شو دادن را باید یاد بگیری؛ این کار را در رادیو یاد گرفتم که وقتی عصبانی یا ناراحت هستم هم باید مردم را شاد کنم. بخش زیادی از اجرا، فن بازیگری را می طلبد، با این وجود باید خودِ لطیفِ دوست داشتنی ای داشته باشی که حتی اگر هم بازی می کنی، خودت را بازی کنی، نه کس دیگری را چون اگر کس دیگری را بازی کنی، مردم می فهمند و خوششان نمی آید. باید خودِ شاد، غمگین یا احساسی ات را بازی کنی.
 زمانی که اجرایت تمام می شود دوباره تبدیل به همان آدم عصبانی و بداخلاق می شوی؟
دوباره همان آدم بداخلاق، بی اعصاب، افسرده و غمگین می شوی و تازه یاد بدبختی هایت می افتی! (خنده) اصلا دوربین که روشن می شود، خوشحال می شویم و وقتی اجرایمان تمام می شود یاد مشکلاتمان می افتیم!
علی ضیا این همه انرژی را از کجا می‌آورد؟
این مطمئنا لطف و عنایت خداست که به من کمک و انرژی‌ام را تامین می‌کند. گاهی واقعا خسته یا ناراحت هستم، اما با دیدن دوربین یا میکروفن انرژی مضاعفی در خود احساس می‌کنم و این‌که با مطالعه و تحقیق سعی می‌کنم خودم را به روز نگه دارم و با دادن اطلاعات جدید و نو به مخاطب او را راضی کنم. بیننده گناهی ندارد که چهره عبوس یا ناراحت مرا تحمل کند، بنابراین در مقابل بیننده فیلم بازی نمی‌کنم و سعی می‌کنم همواره شادی و انرژی خود را به مخاطب انتقال دهم، چون مخاطب ما باهوش است و اگر چیزی بگویی که به آن اعتقاد نداشته باشی یا بخواهی نشاطی ظاهری یا اطلاعات فرآوری نشده را به او تحویل دهی مطمئنا از پس قاب شیشه‌ای تصویر، آن را درک خواهد کرد. من برای شعور مخاطبم احترام زیادی قائلم و حتی سعی می‌کنم از بهترین لباس‌هایم برای اجرا استفاده کنم
خیلی ها به این موضوع اشاره کردند و الان می خواهم این سوال را رودرو از خودت بپرسم. خیلی ها معتقدند یکی از مهم ترین دلایل عامه پسند بودن و توفیق علی ضیاء بین این همه مجری، چهره و ظاهر خوبش است. قبول داری؟
اتفاقا می خواهم بگویم به تنها چیزی که درباره خودم اعتقاد ندارم، همین موضوع است! به نظرم هر موقع آدم ها در هر زمینه ای باورشان بشود که خوب اند، دیگر برای مردم دلپذیر نخواهند بود! اگر تو باورت بشود که خوبی، خوش صدایی، تیپت بهترین است و… مردم دیگر دوستت نخواهند داشت! به نظرم این سوالت از بطن اشتباه است، چون چنین چیزی را درباره خودم قبول ندارم. ببین قالب تلویزیون، تصویرش است، بنابراین باید تصویر خوبی داشته باشی تا بیایی، وقتی آمدی، حالا باید تکنیک هم داشته باشی تا مردم بپذیرندت؛ مثل رادیو که وقتی می خواهی واردش شوی، اولین کاری که انجام می دهند، تست صداست، بعد تست لحن و تکنیک. اگر صدای خوبی نداشته باشی نمی توانی وارد شوی، بنابراین اولین شروط ورود به تلویزیون هم داشتن تصویر خوب است؛ اینجاست که اگر تصویر خوبی داشته باشی اما فاقد تکنیک، محو خواهی شد یا برعکسش هم صادق است.
اینکه می گویند خدا همه چیز را به یک نفر می دهد را قبول داری؟ مثلا خدا به تو صدای خوب، تیپ و چهره خوب داده و به نظر دیگر چیزی کم نداری!
آیا آدم خوبی هم هستم؟ من می گویم همه اینها را بگذار کنار، مهم این است که آدم خوبی باشی، مهم این است که هدفت چه چیزی باشد. فکر نمی کنم آدم ها هدف هایشان را بر پایه دنیا ببندند، اگر ببندند باخته اند. امیرالمومنین می گویند «زکات زیبایی، پرهیزکاریست.» خداوند یکسری چیزها به تو می دهد به شرط آنکه ازشان استفاده نکنی، یکسری نعمت ها را به تو عنایت می کند تا فقط در نقاطی که خودش تعیین کرده از آنها بهره ببری؛ باز هم می گویم، مهم آدم خوب بودن است، نه هیچ چیز دیگر.
الان یک مجری تلویزیون محسوب می شوی، برای اینکه همیشه به روز باشی، چه کارها و تمریناتی انجام می دهی؟بیشتر در چه زمینه‌هایی مطالعه داری؟
بیشتر به طور خاص مطالعه می‌کنم، اما در زمینه‌های زیادی مطالعه دارم از جمله رمان، جامعه‌شناسی، فلسفه هنر و… اما بیشتر فضای نشریات را ترجیح می‌دهم، چراکه یک مجری باید اطلاعاتش به پهنای یک اقیانوس و عمق یک بند انگشت باشد یک بخش مهم کارهای من، دیدن کارتون های مختلف و دیدن چند باره و تحلیل شان است تا بتوانم بچگی ام را نگه دارم، فارغ از اینکه فیلم زیاد می بینم و فراوان هم کتاب می خوانم. یکی دیگر از کارهایم خواندن مجلات مختلف است، هر چند متاسفانه تنها مجلاتی را می خوانم که دوستشان دارم، البته می دانم این کار اشتباه است و حتی الامکان باید همه مجلات را بخوانم. از طرفی برقرار کردن ارتباط و دیالوگ با مردم، دریغ نکردن خودت از آنها و بلد بودن زبان و نوع برخورد با مردم عملا باعث به روز بودنت خواهد شد. اگر مردم به تو اطمینان کنند و درددل هایشان را به تو بگویند، به روزترین آدم ممکن خواهی بود. همه مان ترجیح می دهیم در ماشین خودمان بنشینیم، کولرش را روشن کنیم و پایمان را بگذاریم روی گاز و از این ور به آن ور شهر برویم! خب، چه اشکالی دارد اگر با تاکسی به کارهایمان برسیم؟

خب، این نوع زندگی انتخاب خودت بوده! اصلا شاید می توانستی در یک حرفه دیگر به غیر از این موفق باشی، حتی بیشتر از امروز، با این شرایط که به قول خودت اینقدر هم نیاز به سختی کشیدن نبود!
راضی ام استاد، خوشحالم. خوشحالم از این اتفاق که بتوانم جلوی دیدگان مردم باشم و وظیفه ام را انجام بدهم. البته نه اینکه صرفا جلوی دید باشم، نه، همین که می توانم حرف مردم را بزنم، دغدغه هایم هم جنسشان باشد، نگاهشان را انتقال بدهم و مردم از دیدنم خوشحال شوند برایم کفایت می کند و باعث افتخارم است. امیدوارم روزی را ببینم که فرزند مردم باشم و کاری انجام دهم و به نقطه ای برسم که فرزند ایران باشم و ایران به داشتن من افتخار کند، همه دوستم داشته باشند، حداقل بهم ناسزا نگویند!
آینده را چگونه می‌بینی؟
به نظر من آینده را باید ساخت. به امید پروردگار من قصد دارم آینده را به نحو شایسته‌ای تغییر دهم. اول این‌که قصد دارم خودم بسیار بهتر باشم و مانند بسیاری از کسانی که اسطوره بودند مثل تختی که مردم آنان را به عنوان فرزند خود پذیرفته‌اند، دوست دارم عنایت خداوند همواره شامل حالم باشد و بعد برنامه‌های بسیاری در ذهن دارم که هم برای کشورم بتوانم مفید باشم و هم برای شهرم  من به طور حتم برای کاشان تلاش می‌کنم و استعدادهای بالقوه جوانان شهرم را تا جایی که بتوانم به فعل درمی‌آورم، گرچه مشکلات زیادی بر سر راهم قرار دارد، اما ایستادگی می‌کنم.

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

 

عکس  عکس: جالب دیدنی و بانمک از علی ضیا

   

ارسال این پست به دوستانتان در فیس نما, کلوب, تویتر و فیس بوک

محبوب کن - فیس نماداغ کن - کلوب دات کامتوییت کنیداشتراک گذاری در فیس بوک
افسون در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحاله این علی ضیا پر انرژی و شاداب ،دوستش داریم

Esi در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه

ناشناس در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اصلا باحال نیست فقط تو تلویزیون حفظ ظاهر میکنه چون مجبوره

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من دوسش داشتم البته….

یکی مثل همه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام. مجریه خوبی هستن اما به نظر من یکم زیادی سخت می گیرن زندگی رو

atefe در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

مجری خیلی خوبیه.

مریم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی با حاله

مریم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

کارش خوبه

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

عالیه.مجری توپیه

زهرااززاهدان در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیاایشاا…هرچه زودترحال پدرتون خوب شه مابرای سلامتیشون دعامیکنیم وبه امیدخداسلامتی پدرتون هدیه ای باشه ازطرف خدابمناسبت روزتولدتون

ارزو در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام مجری باحالیه.

atefe در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

ایشاالله که موفق باشن واقعا که ایشون توی کارشون استعداد دارند

نسیم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا خیلی با خدا رابطه ی خوب ودوستانه ای دارن من خیلی وقتها از ایشون الگو گرفتم .ازشون خیلی سپاسگذارم.

marjan در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

dadash ali nemidonam too ejrahat shakhsiat vagheeit neshoon dade mishe ya na vali age vaghean intor bashi eeteraf mikonam fereshte e gahi be khoobiat hasoodi mikonam movafagh bashi

کاریت نباشه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

بابات خیلی دوست داشتنیه با ابهت باشخصیت .شبیه استاد دانشگاهاست

متینه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام…آقای ضیا واقعاً خیلی مجری عالیه…امیدوارم زودتر حال پدرشان خوب بشه….

سمانه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

توپپپپپپپپپپپپپپپ بود خیلیییی خوشم اومد

شيرين در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا اجراتون بی نظیره من وقتی خبر بیماری پدرتونو شنیدم خیلی ناراحت شدم امید وارم هرچه زود تر حالشون خوبه خوب شه وشما هم مثل قبل شاد اجرا کنین

Narges در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیاء شما بهترینید امیدوارم خیلی زود باباجونتون خوب خوب بشه

سونا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

پیش پیش تولدتون مبارک.انشاالله حال پدرتون هرچه زودتر خوب بشه.راستی ی چیزی میگم امیدوارم ناراحت نشی.بعضی وقتا خیلی بد اجرا میکنید

پریسا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم در زندگیتون موفق باشید

صغري در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آرزومیکنم امسال بهترین هدیه تولدتونوخدابهتون بده وحال بابای عزیزتون خوب خوب بشه ماهم برای حال پدروشادی دوباره خودتون دعامیکنیم توکل به خدا.یاعلی.

سارا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدت پیشاپیش مبارک تولد منوهیچکس تبریک نگفت امامن تولدهمه روتبریک میگم تولدت مبارک

مریم ازکرج در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا مجری بسیار خوب با اجرای بسیارعالی در ماه عسل ویه تشکر خاص از ایشون میکنم بخاطراینکه با این اجرای خالص وبی ریاشون منو به خدا نزدیک ترکردن ممنون وبرای بابای خوبشون آرزوی سلامتی میکنم وامیدوارم دیگه غم روتو چشمای ایشون نبینیم

هانیه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

عالیه هم خودش وهم اجراش امیدوارم حال پدرش زود خوب شه

هستي در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

ایشاا…حال پدر علی ضیا خوب میشه دعا میکنیم براش

مهلا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا ۲۶ شهریور سالروز تولدتون مبارک من خیلی اجراتون دوست دارم مرسی

مرضيه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا پیشاپیش تولدتون مبارک اجراتون خوبه امیدوار در زندگی موفق باشی.

nasrin در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

علی اقا داداش گلم انشاالله خدا حفظت کنه واسه ما و خانوادت .اسمت خیلی قشنگه خیلی بهت میاد

مژده در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا تولدتون مبارررررررررک انشالله صد سال…….نه هزار سال زنده باشین.
دوستتون دارم

عسل در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من عاشقتونم خیلی قشنگ اجرا میکنی

راضیه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

واییییی تولدشه مبارکه

a-f در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدش مبارک

مهشاد در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خوشحالم که عمل پدرتون با موفقیت انجام شد مواظب خودت باشششششش

زیبا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من واقعا از اجراتون خوشم میاد.

فرزانه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من که خیلیییییییییییییییییییییییی طرفدارشم تازه امسال عید تو شیراز بهم امضا داد . خیلیییییییییییییییییی باحال بود .خیلیییییییییییییییی استرس داشتم اما عالی بود.
تولدشم مبااااااااااااااااااارک ایشالا ۱۰۰۰۰سال زنده باشه

NO NAME در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

بعد از آقای علی خانی بهترین مجریه ایرانه.
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه.

سمانه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

بهترین مجری من فقط علی ضیا است برایش آرزوی بهترین ها را دارم امیدوارم حال پدرش خوب خوب شود

fered در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

baraye pedaresh arezooye salamati mikonam vali ejrasho nemipasandam omidvaram ejrash pokhte tar az in beshe

فاطمه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدت مبارک

yeki در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

kheyli manoonam azat dada ali
in chnad vaghte shakhsiatamo gom kerde budam vali vaghti shoma va ejrato didam azat olgu gereftam.rasti happy birthday.
kash mishod ye kari bara tavallodetoon bokonam k khoshhal shin.

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خوب برنامه ماه عسل رواجرا میکرد اما اصلاازبازیگرها دعوت نکرد.

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

مجری تکیه

غزاله در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

بهترین مجری دنیاست

شقایق در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خیلی خیلی دوستش دارم تولدت مبارک

ی دوست در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام.کور شه چش کسی که نمیتونه خوشیاتو ببینه.موفق باااااااااااااااااااااشی.

بنده خدا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام پیشاپیش تولدت مبارک………

بهار در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

بمیره کسی که نمی تونه خوشیتو نو ببینه.مر۳۰ سایت خیلی قشنگی دارید .لذت بردم

رز در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلییییییییییی عالییییییییییی

مهسا ومحبوبه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدت مبارک پیشاپیش پساپس

فاطمه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام امید وارم مووفق باشی

نگار در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

هرگز نمی گم هزار ساله بشید چون فایده نداره !!! ولی ارزو می کنم که همیشه شاد باشید .تولدتان مبارک.

نيلوفر در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام مجریه خوبیه

تهمینه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیاپیش پیش تولدتون را تبریک میگم

باران در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

واقعاً از ته دلم همیشه براتون دعا میکنم و این بار هم برای پدر محترمتون دعا میکنم که انشاالله خیییییییییلی زود خوب بشن. تولدتون پیشاپیش مبارک

باران در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا شما بهترین هستی

رضا مقدم از اهواز در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

عرض ارادت خدمت رئیس بزرگوارم آقا علی
امیدوارم مثل همیشه موفق و پیروز باشی

زهرا مجرد ازمشهد مقدس در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا ضمن تبریک تولدتون.شما مجری با هیجانی هستید.

تهمینه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام آقای ضیا امید وارم حال دلتون حسابی توپ توپ باشه ایشالله که حال پدرتون هم هر چه زود تر بهتر و بهتر باشه و سایشون همیشه بالای سرتون باشه واقای علی تولدتون هم پیشاپیش مبارک خوش به هالتون که همه تولدتون رو به یاد دارن و بهتون تبریک میگن من هم تولدم ۲۵ شهریور سال۷۶ هستش تا حالا که کسی به من نگفته تولدت مبارک وخوشحالم تولدم با تولد شما فقط یه روز فاصله داره.

مهسا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولد تولد تولدت پیشاپیش مبارک

طهماسبی از تربت خیدریه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

ضمن عرض تبریک تولدتون شما اولین مجری هستیدکه من اراجراش خوشم اومدامیدوارم همیشه دلشاد باشید

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اصلا جالب اجرا نمی کنید سعی کنید در برنامه تون سنگین باشید انقدر سبک نباشید لطفا
طرفدار شما الی

ريحانه حقير در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدت مبارک داداشی

سمانه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من واقعا برای پدره عزیزتون دعا کردم!!البته وظیفم بوده!!!!من چند وقت پیش میخاستم علی آقا رو ببینم که نشد!! علی آقا پیشاپیش تولدت مبارک!!

سمانه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا خیلی خوشحالم حال پدره عزیزتون خوب شده!!!ایشالا بهتره بهتر بشن!!!!!!!!

مهسااااا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدت که هنوزنیومده مبارک

سحر در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من و خانواه ام عاشق اجرای عالی شما هستیم

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

امید وارم حال پدرتون خوب بشه اقای ضیا

نفس در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

علی خیلی باحالی

سمیرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خوب وباشخصیت هستن

یه طرفدار در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

پیشاپیش تولدتان مبارک.

PARDIS در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی آقا واقعا تکی اجراتم عالیه.

یلدا از شاهرود در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام واقعا عالی هستن این اقای ضیا.تولدشون هم پیشاپیش مبارک

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

پیشاپیش تولد شون مبارک

امیر رضا همدانی در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اجراتون تو گزینه دوونیمروز خیلی دوست داشتم ولی برنامه ماه عسل اصلادوست نداشتم چون خیلی لوس بود تولدخودم وخودتون مبارک

؟؟؟؟ در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

حال پدرتون خوب میشه نگران نباشید!

دنیا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من از کاشان خاطره ی بدی تو ذهنم حک شده…امیدوارم شما مثل بعضی از آدمهای اونجا نباشید که مطمئنم نیستید…اجراتون رو دوست دارم…بهترینهارو برای شما و سلامتی رو برای پدر بزرگوارتون از خدای منان طلب میکنم

مهسا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من یه تنه غصه هاتون رو پر پر کنم عالیییییییییییییه علی آقا

نام.ز/ف در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

باارزوی موفقیت ازکاشان هستم خوشحالم بچه های شهرم موفق هستند

بنده ی خدا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا امیدوارم در هر لحظه از زندگیتون خدارو همیشه به یاد داشته باشید مواظب خوبی هاتون باشین دنیا به خوبی های شما نیاز داره موفق باشید

اسرا از اهواز در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خییییییییییلی قشنگ بودن

مریم گلی در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی جان تولدت رو صمیمانه تبریک میگویم و آرزوی بهترین ها را برای خودت و خانواده ی گلت دارم امیدوارم در زندگی وکار همواره موفق باشی. حسابی مراقب خودت باش.

bahar در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

tttttttttttttavalooooooooooooodet mooooooooobarak

هستي در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارک صد سال به این سالها امیدوارم همیشه موفق باشی

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام فقط خیلی باهالی

باران در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

دو روز دیگه تولد اسطوره ی اجرا سید علی ضیا است بهترینا رو برای بهترین مجری جوان وشاداب وپرانرژی آرزو می کنم انشا الله هرچی از خدا می خواهد خدا از دشمنش بگیره و به او بده

مریم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سیلام……….
تفلدت مبالک………….
تو بهترین مجری زمینی…………

غزل باران در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

مجریه خوبییییه ایشاالله خدا براش خوب بخواد…
موفق باشی آقای ضیا..تولدت هم مبــــــــــــارک.

فایزه از تبریز در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام خوشحالم حال بابای عزیزتون خوب شده امیدوارم همیشه لبخند تولباتون چشمک بزنه اجراتون حرف نداره مرسی

ستاره در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام.تولدتون رو پیشاپیش تبریک میگم.خدا بهتون سلامتی بده

مهدیه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

tavalodet mobarak ali agha

ناشناس در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا تولدت. مبارک.
پارسال همچین شبی تیم محبوبت باخت@-}–

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

مجری بسیار خوبی هستید.من یکی از طرفدارهای شما هستم.

زهراجون در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا مجریه خوبی هستن براشون ارزوی پیشرفت دارم همچنین دعا میکنم حال پدرشون خوب بشه تولدشونم تبریک میگم

زهرا اصفهان در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

دوس دارم یک بار ببینمشون تولدشونم تبریک میگم

ماهان در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من عادت دارم درمورد ادم هاخوب فک کنم چون هر ادمی باید فقط به خدای خودش جواب کارهاشو بده فردا تولد اقای ضیاست وبس فردا تولد خودم واسه هردو مون مبارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اییلین در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام به قول خودتون حالتون چطوره. سایت باحالی دارید مر۳۰

maryam در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی آقاامروز ۲۵/۶/۹۱ است
هزاران شاخه گل تقدیم شما میکنم و بر تک تک گلبرگهایش مینویسم علی جان تولدت مبارک
طرفدار همیشگی شما مریم

طرفدار در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولدتون خیلی مبارک ازطرف من ودوستم طرفدار همیشگی تون ۲۶/۶/۱۳۹۱

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام واقعا آقای ضیا فوق العاده هستند تولدشونم مبارکککککککککککککککککککککککک.

راضیه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

تولد تون مبارک انشالله شمع ۱۲۰ سالگیتونو فوت کنید

الی در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

با اجازه خداسلام امیدوارم حال دلت خوب باشه داداعلی نمیدونم اگه تو نبودی چی میشد تو باعث شدی من بذر توکل به خدا را توی قلبم بکارم اصلا ماه رمضون باتو رنگ وبوی خدا را گرفت.مواظب خوبیهات باش دنیا به لبخندت احتیاج داره راستی تولدت مبارک الهی خودم یک تنه غصه هاتا پرپر کنم.

فهیمه جعفری در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی جان … امیدوارم یه روز از نزدیک ببینمت

zahra در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداش علی… تولدت مبارک انشالا ۱۲۰سال زیر سایه پدر و مادرت زنده باشی مواظب خودت باش داداشی

مریم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداتولدت مبارک

آناهیتا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

ازش بدم میاد..خیلی لوس بازی در میاره

aytak در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خوشم میاد از خنده هاش بامزه اس

dina در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

eeeeeeeeeeeesh khodesho bokoshe ham orze nadare jaye ehsane ma ro begire

karina در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

baaad nist

roya در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی اقا امید وارم تو کارتون موفق باشین

باران ب در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من آرزوی موفقیت روز افزون برای آقا علی دارم

فاطمه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام امیدوارم همیشه تو کاراتون موفق باشید.اجراهاتون خیلی قشنگ هست ولی من ۱۳ ساله آقای احسان علیخانی رو یکم یعنی خیلی قوی تر می بینم.شرمنده ولی شما هم خیلی دوست داریم.

ساناز در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی اجرای ماه عسلو دوست داشتم همینطور برنامه دیدار در جامجم خیلی خوبه. موفق باشی ان شاء الله به تمام آرزوهات برسی.خیلی دوستت دارم

fateme در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

i really didnt underestand why?!!!!!!!!!!!! Is he really wonderful?!cause there nothing special about him

ی در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

علی تولدت مبارک

نام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم همیشه خودت و خانواده ات سلامت باشی

هوادارت در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحال اجرا می کنی

الهام در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

اجرایت عالی است.

ایدا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

من خیلی ازشون خوشم میاد.تو برنامه ماه عسل باهاشون اشنا شدم.

مرضیه در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا رو نمیشه توصیف کرد
جناب ضیاء یدونست

رویا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری لوس و به درد نخوریه……خودشم میگیره ….بدم میاد از کسایی که خودشونو میگیرن

زهرا در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام آقای ضیا شما از نظز اجرا و قیافه و تیپ بی نظیزید ولی بی زحمت دماغتونو عمل کنید.

مریم در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی وسط حرف می پره بچه پررو

سپیده در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

سلام امید وارم حال پدرتون زودتر خوب بشه و شما مثل همیشه اجرای شادی داشته باشید و امیدوارم در بر نامه ی جدید در مورد موضوع های جالب تری صحبت کنید

ارزو در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

عاشقتم به مولا

yalda در شهریور ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خودت رو تحویل میگیری خیلی اجرای بدی دارید.لوس تشریف دارید.

ف. غروی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

به نظر من در بین مجری هایی که دیدم خیلی پاک تر هستید از رفتارتون در مقابل خانم ها که مثل خیلی از مجری های دیگه قورتشون نمی دید متشکرم

نام در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی پاک وصادق و مهربون وپر انرژی وآقا…

رويا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا یه کلمه عالیه…

ارزو در مهر ۱۳۹۱ گفته:

گله گل ولی دیشب ناراحت بود

fatemeh.k در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی آقا,اجراتون رودوسدارم,براتون آرزوی سلامتی وموفقیت دارم,انشاالله

فاطمه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

برات آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

الهام در مهر ۱۳۹۱ گفته:

به نظر من مشخصات یه مجری خوب رو داره.قیافه اش هم حرف نداره.امیدوارم به چیزی که میخواد برسه.

فرناز در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام
اجراش خوبه اما……اینایکه ما مینویسیم اقای ضیا میبینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهرام در مهر ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیاء استوار و پر صلابت هستی امید است با ادامه تحصیلات خود را به بالا ترین درجات علمی برسانی وبه اوج اوج پله های ترقی سعود کنی در دل مردم ایران جا داری ما هم با تو هستیم علی جان علی نگهدارت – رمضانی از تهران دوست دارم با آقای احسان علیخانی بیشتر مشورت کاری را تجربه کن. مرسی

آوا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خوب بود

نام دوست در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام.آقای ضیا تولدتون مبارک. وقتی شنیدم که پدرتون مریضه ازته قلبم خیلی ناراحت شدم.

سلما در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خسته نباشید

سحر پاکدل در مهر ۱۳۹۱ گفته:

عالی بود

لعیا سادات در مهر ۱۳۹۱ گفته:

بسیار بسیار مجری خوب وخوشتیپ و باحالی است

سمی جون در مهر ۱۳۹۱ گفته:

ای ی ی بد نیس زیاد ازش خوشم نمیاد

الهه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

فکر نمی کنی خیلی مغروری

فاطمه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحالید.ازتون مچکرم. امیدوارم حال پدرتون خوب بشه.شما بهترینید

mmaryam در مهر ۱۳۹۱ گفته:

اتفاقااجراش عالیه هرکی بی سلیقه ودوستش نداره نیادتوی سایتش اجراتونخارق العاده ست

سوه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سسلام چی بگم که نگم بهتره تابستونی شیراز بودم نتونستم ببینمش براش ارزوی سلامتی میکنم اجراش حرف نداره

الی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

پسرکه جلللللللللللفففففف

ناشناس در مهر ۱۳۹۱ گفته:

مجری عالیست

سارا از شیراز در مهر ۱۳۹۱ گفته:

داداش گلم امیدوارم که حال پدرت خیلی زود خوب بشه و خوشحالم از این که ضمن بیماری پدرتان روحیتون رو هم چنان حفظ کرده اید و شما در هر شرایطی که باشید ما پشتیم و هم چنان طرفدارت

یاعلی...... در مهر ۱۳۹۱ گفته:

دعاکن عشق اهل بیت تو دلامون بیشتربشه تاهموخوب بشناسیم

علي در مهر ۱۳۹۱ گفته:

باعرض سلام اقای ضیاشمااجراتون عالیه ولی انتقادهایی راهم به دنبال دارید….من جمله…..دربرنامه ماه عسل که از بانوان کارآفرین دعوت به عمل آورده شده بود وانهاازلحاظ سنی جای مادرشمابودن ولی شماحتی به انهانگاه نمیکردیدآیااین کارشماریانیست درسته که آقای پاکی هستین ولی دراین حدودراین برخوردشماجایزنیست…..انتقاددوم……اقای ضیاهمه جای ایران سرای من است ولی شمامتاسفانه به جای اینکه اول به کشورتون تعصب داشته باشین به شهرتون کاشان وبعدهم شیرازتعصب دارین….خوب کارشماناراحتی ماروهم درپی داره کشوری که شهرهای زیبایی ماننداصفهان داردمایه افتخارتنهامااصفهانی هانیست بلکه کشورمان وازهمه مهمترجهان هستی دارد…….به هرحال خلاصه کلام اینکه کمتراین خصلت هایتان رادراجراوبرنامتون به کارببرید……علی ازاصفهان

گيلدا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

منم یه شیرازیم و خوشحالم از حضور هر هفته ایتون در شهرمونننننننننننننننن هوووووووورااااااااااااااااااا

Ag در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خسته نباشید.

نام در مهر ۱۳۹۱ گفته:

مجری نسل چوان هستی

شیما در مهر ۱۳۹۱ گفته:

همه این کاراش ادا اصول برای جلب توجه وگرنه زندگیش اصلا رنگی از خدا نداره

شیما در مهر ۱۳۹۱ گفته:

اگه نذارید معلوم ترسیدید چون من میدونم واقعیت داره که این کاراش الکی فقط واسه معروف شدن .لطفا فقط چیزای خوبو نذارید

هستي در مهر ۱۳۹۱ گفته:

با سلام خدمت شما و اقای ضیا که ایشاا…بخونه این نظرامونو و بدونه که همیشه حمایتش میکنیم حتما در برنامه های اتی تو تبریزم منتظرش هستیم

عالیه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خوبی اما میتونی بهتر هم بشی

مرضیه ازاهواز در مهر ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا اجراتون۲۰

zeynab در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خوبه.مخصوصاایمانش که من تحسین میکنم

حامد در مهر ۱۳۹۱ گفته:

علی اقا انشاالله در اینده ای نزدیک موفقیتهای زیادی نسیبت بشه

نام در مهر ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم همه ی این رفتارهای ایده ال و پسندیده ای که علی ضیا داره همیشه بتونه حفظ کنه و مشهور و محبوب شدن نتونه عوضش کنه همیشه موفق باشه و مؤید…

سونیا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

فک کنم شما مجری برنامه گزینه ۲ هستین میشه یه راهنمایی کنین که دیگه واسم از تبلیغات این موسسه نفرستن من دانشجوی ارشدم بابا نمی خوام کنکور سراسری بدم.در ضمن از ادا اصولایی که تو برنامه هاتون مثله نیمروز در می آوردین اصلأ خوشم نمی اومد

الی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

من به مادر آقای ضیا تبریک میگم بخاطر تربیت چنین پسری.تبارک الله احسن الخالقین خانم احدیت

sara در مهر ۱۳۹۱ گفته:

اجرای ایشون واقعا عالیه ، می خواستم بدونم ایشون ۱۳ /۷/۹۱ میخوان بیان اراک ؟من سال سومم امیدوارم بیان و سر کار نباشیم

مهديه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا یعنی …. توصیف کردنی نیست. عالی .ماه

یه عاشققق در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداشه گلم.دلم واست خیلی تنگ شده.کاشکی هم دیگرو میدیدیم.اجراتون عالیه.کور بشه چشم هرکسی که نمیتونه شمارو ببینه.هرکی نمیتونه ببینه نیاد اینجا.حسود های به درد نخود

ياسمن در مهر ۱۳۹۱ گفته:

امید وارم مشهورتراز اینکه هستی بشی

تکدونه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

بابا ایول چقد هوادار داری ما نمی دونستیم

samira در مهر ۱۳۹۱ گفته:

توی ماه عسل خوب ظاهرنشد

فرشته در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری خوبی هستین از اجراتون ممنونم

تنها در مهر ۱۳۹۱ گفته:

بهش غبطه میخورم واقعا خدا دوسش داره

رفيق در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خدا به پدر و مادرش ببخشدش این سید عزیز رو
به نظرم هیچکسی نیست که از ایشون و اجراشون بدش بیاد
آرزوی توفیق روز افزون براتون داریم سید

دو خواهر و برادر معلول در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی جان من و خواهرم و پدرم معلول هستیم مشکلات زیادی داریم پابه پای ماه عسل می نشستیم…

اسرا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام من که چه مغرور باشن وچه نباشن براشون ارزوی سلامتی میکنم

احسان در مهر ۱۳۹۱ گفته:

منزه است خدایی را که این همه لطف و عنایت به بنده اش دارد/می خواستم بیام ازش حمایت کنم اما با این همه طرفدار حرفی نمیمونه!آقا من از طرف علی از همتون سپاسگذارم

الناز در مهر ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا عالیه هم اجراش هم با رفتاراش. واقعا حرف نداره

ناشناس در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام مجریه عالیه خیلی خوشمون میاد ازش.

مهلا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا از لحاظ اجرا قو ی هستن

آيدا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا خیلی باحال و پر از انژی هستن .وخیلی در کار هایشان موفق هستن.

کریم و فاطمه قائدی معلول در مهر ۱۳۹۱ گفته:

مدیر در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام
دوست گرامی متاسفانه کامنت شما (شماره تلفن) قابل تایید برای نمایش عمومی نمی باشد!
درضمن راه ارتباطی ای نیز با مسوولی که ذکر فرموده بودید در اختیار ما نیست.

مریم ص در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام به علی آقای خودمان ، امیدوارم هوای دلتون حسابی آفتابی باشه، من عاشق نوشته هاتون هستم عالیه عالیه همه رو خوندم راستی مواظب خوبی هاتون باشید

تبسم در مهر ۱۳۹۱ گفته:

از آقای ضیا و اجراشون خوشم میاد

تبسم در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام آقای ضیا مجری توانمند رادیو و تلویزیون این رفتار و استعداد و صداقت شما ستودنیست. شما یک مرد و انسان کامل و الگویی مناسب هستید چه قدر این طرز فکر و باور شما زیباست چقدر ….. باورت دارم

shils در مهر ۱۳۹۱ گفته:

حالم از این مجری تقلید کار به هم میخوره. فکر کرده میتونه مثل علیخانی بشه

سودا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحاله

فاطمه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام شما بهترین مجری ای هستید که تا به حال دیدم.

هستی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام برنامه اصفهان عالی بود خودتم ازهمه نظر عالی

زهرا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام به اقای ضیا وباتشکر ازاجرای بسیارعالیتون…

سامانی پوراز هشتگرد در مهر ۱۳۹۱ گفته:

باسلام وعرض ارادت به اقای ضیا که سیدهستن وما ارادت خاصی هم به ایشون هم به همه سیدهای عزیزمون داریم.التماس دعا

ش 68 در مهر ۱۳۹۱ گفته:

خوبه…………

سمانه در مهر ۱۳۹۱ گفته:

من همه ی برنامه هاتونو میبینیم خواهش میکنم ازتون برنامه ای مثل نیمروز رابازهم پخش کنید البته با اجرای عالی عالی شخص خودتان.بچه هتای اسلامشهر

حديث در مهر ۱۳۹۱ گفته:

بابات خوب میشه برا خواهره منم دعا کن ۲۷ساله دارم مثله گل برش میداریم و مثل گل میزاریمش زمین. فقط به خاطره یه آمپول اشتباهی اینجور فلج شد.

هانی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا اجراتون واقعا عالیه .

سارینا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

داداش علی هیچ کسی به پای شما نمی رسه داداش خوبو مهربونم

سپیده در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلا م داداشی موفق باشی درتمام مراحل زندگیت خیلی چاکریم داداش

النا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

عالیه از هر نظر منتظر برنامه های بعدی خواهیم بود

كيانا در مهر ۱۳۹۱ گفته:

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه خیلی مجری خوبیه امیدوارم همیشه موفق باشه من براش بهترین ارزو هارو دارم…..

هانی در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا خیلی خوبه به ما انرژی میده

دختر شاه پریون در مهر ۱۳۹۱ گفته:

تو برنامه خوشا شیراز تکه تیپشم ۲۰همیشه

farnaz در مهر ۱۳۹۱ گفته:

سلام
اجراش خیلی عالیه حداقل فهمیدیم که یکی هست به جونا هم فکری بکنه.

نام در آبان ۱۳۹۱ گفته:

فوق الاده ای پسر. پایدار باشی دوست من

زینب در آبان ۱۳۹۱ گفته:

خیلی چاکریم رفیق. برد شیرین تیممون مبارک. همیشه قرمز باشی : با نشاط و پرسپولیسی

سلما در آبان ۱۳۹۱ گفته:

عاشق برنامتونم.خییییییییییییییییییییییییلی عالیه

امیرعلی در آبان ۱۳۹۱ گفته:

آقاسیدخیلی ماهی منم یکی ازطرفداران شما هستم دوستدارشما
امیرعلی۱۷ساله ازاصفهان

راضیه18ساله از بندر در آبان ۱۳۹۱ گفته:

عید قربانو پیشاپیش به آقا علی تبریک میگم.

بهار در آبان ۱۳۹۱ گفته:

اقای سید علی ضیا واقعا عالی هستین.اون سنگین بودنتون جلوی خانوما رو واقعا دوست دارم تو این دوره زمونه کسی پیدا نمیشه که اینطوری باشه همه دوست دارن ما خانوما رو درسته قورت بدن.
واقعا بعضی شبا خواب میبینم که شما رو از نزدیک میبینم.این بزرگترین ارزوی منه.امیدوارم خبر دامادیتون رو بشنویم . ان شاء الله

شيوا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداش علی اینقدخوش برخورد هستید که انگار عضوی ازافرادخونه های مائیدانشاله موفق باشید

فاطمه در آبان ۱۳۹۱ گفته:

خنده مهمترین اسلحه جنگ با زندگی است امید وارم همیشه مسلح باشید
دوستدار شما فاطمه سادات حسینی از شهرستان کهنوج
مخلصیم داش علی

شیدا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام عرض میکنم و عید بهتون تبریک میگم و از اجرای خوبتون تشکر میکنم.

مهنوش در آبان ۱۳۹۱ گفته:

اجراشونو خیلی دوست دارم چون مثل خیلی از مجریها خودخواه نیستند مخصوصا این که من از آدمای خودخواه متنفرم واین که موقع اجرا تظاهر نمیکنند و خودشونند
بهترین حسنشون هم که من خیلی دوست دارم احساس پاکیه که به خدا دارن
داداشم امیدوارم همیشه توی زندگیت موفق باشی
یاعلی

لاله در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سید جان عید غدیر و پیشاپیش بهت تبریک میگم

پریسا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

داداشم شما که غصه همه رو یه تنه پرپر کردین امیدوارم خدا هم غصه هاتون رو پرپر کنه

اسما از خاش در آبان ۱۳۹۱ گفته:

س. واقعاعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه برنامتون.
امیدوارم موفق باشید .

zari در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام.خیلی محشرررررررررررررررررررررررررررررره

محدثه در آبان ۱۳۹۱ گفته:

مجری خییییییییییییلی شگرف یابه قول خودمون خفنی هستن من باجدیت تمام براکنکورمیخونم تارتبه۱بشم وبتونم باعلی دادا فیس توفیس گفتگوکنم خلاصه خیلی توپه مواظب باشه که کسی شوتش نکنه

فاطمه در آبان ۱۳۹۱ گفته:

وااااااااااااااااااای نمیدونم چی بگم.از برنامه خوبتون مچکرم.داداش جونم خیلی مخلصیم.

آمنه!!!! در آبان ۱۳۹۱ گفته:

جه کوتاست فاصله ظهر غدیر تا ظهر عاشورا،روز بالا رفتن دست علی توسط پیامبر تا روز بالا رفتن سر حسین درکربلا.خدایا بصیرت عطا کن تا ماننداهل کوفه نباشیم که آیندگان مارا نکوهش کنند

آمنه!!!! در آبان ۱۳۹۱ گفته:

عیدت مبارک

نسرین در آبان ۱۳۹۱ گفته:

ازت خوشم نمیاد…نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

باران در آبان ۱۳۹۱ گفته:

منم ازش خوشم نمیادفقط ازش خوشم میادکه اهل کتابه وشعره

رییسی در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا.بهتون خسته نباشید میگموامیدوارم همیشه تندرست وشادباشید.

لیلا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

از نظر من علی اقا بهتتتتتتتتتتتتترین مجری هستش

مریم حمزه ای در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداش علی خیلی باحالی.
اجرای برنامه هات عالیه دادا..
امیدوارم هر کجا که هستی شاد و موفق باشی

مرضیه در آبان ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا مجری توانمند وبا صداقت و از همه مهمتر باخدا این خصوصیات رو تو سیما وحرفهاشون راحت میشه فهمید.

زهرا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیا! همیشه سرحال باشی کاکو!!!!پدرتون بهترن!امید وارم ال خودتون و خانوادتون خوب باشه….. ۱۹/۸/۱۳۹۱

فریبا اصفهان در آبان ۱۳۹۱ گفته:

شما واقعا پسر خوب و متواضع و با خدایی هستین که به اینجا رسیدید….

سارا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

هرجا هستی برقرار باش و سلامت

sepideh در آبان ۱۳۹۱ گفته:

علی همیشه مامانم برات دعامیکنه.

دارو ندار در آبان ۱۳۹۱ گفته:

واقعا از همه جا طرفداریتون رو میکنم شما محشری امید دارم بتونم از نزدیک ببینمتون

زهره در آبان ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه اممممممممممما لوسه

zora در آبان ۱۳۹۱ گفته:

کمتر مامانی باش داداش

نام ستاره در آبان ۱۳۹۱ گفته:

فانتزی من اینه که بدونم این آقای ضیا چه نسبتی با چوپان دروغگو میتونه داشته باشه؟؟ آخه وسط اجراهاش مخصوصا تو نیمروز خیلی خالی میبنده … بابا نگو برادر من زشته….ولی خدایی خیلی ازش خوشم میاد آخه مثل بقیه ی پسرا جلف نیست یه تیپ مردونه ی خاص داره هرجا هستی موفق باشی داداش گلم…

Raha kian در آبان ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا عکسهای تولدت کجاس؟ماهنوز منتظریم……

سارا در آبان ۱۳۹۱ گفته:

اجراش فوق العادس

شقایق در آبان ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا اجراتون عالیه ما منتظر برنامه سال بعد ماه عسل با شما هستیم دوست دار شما

نام....... در آبان ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه ولی دختر خوبه یه ذره سنگین باشه

ز.ح در آبان ۱۳۹۱ گفته:

من استعداد اجرا دارم همه می گن ولی پارتی ندارم جناب ضیا شما بگید چی کار کنم

هدی ش در آبان ۱۳۹۱ گفته:

داداعلی وقتی تو تلویزیون هست تابیرون برنامه از زمین تا اسمون فرق داره من تو یه همایش دیدمش اصلا فکر نمی کرد این جوری باشه اصلا به هیچ کس محل نمیزاره با هزار بلا ازش امضا گرفتم

ناشناس در آبان ۱۳۹۱ گفته:

شما تکید… می خوام ی چی بگم ولی همین بس

الهام/ازافارس در آبان ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقاعلی من هرجمعه همه ی درساموول میکنم وفقط به خاطر شماخوشاشیرازومی بینم خیلی دوس دارم ازنزدیک ببینمتون.ایشالا همیشه سرحال باشیدوبتونیداجرای خوبی داشته باشید.بترکه چشمی که نتونه موفقیت شماروببینه.الهام۱۵ساله ازاقلید.

ایمان در آذر ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم همیشه شاد باشین همونطورکه همیشه باعث شادی مامیشین…

مهسا در آذر ۱۳۹۱ گفته:

داداش علی یه خواهشی ازت دارم.همیشه باخدابمون تاشاید جوونامون که انقد دوستون دارن ازتون الگو بگیرن…

مائده در آذر ۱۳۹۱ گفته:

داداش گلم اجراش حرف نداره داداشی فقط سعی کن همیشه مثل الان پاک بمونی واینو بدون که همه طرفدارات به خاطر پاک بودنت دوست دارن

نیلو فذ در آذر ۱۳۹۱ گفته:

هیچ مجری به پای علی ضیا نمیرسه هر کی ازش بد میگه مشخصه که از هنر مجری گری هیچی نمیفهمه از اجرای خوبش واقعا ممنونیم

مجتبی در آذر ۱۳۹۱ گفته:

کشته ما رو اون تربیتت

سحر در آذر ۱۳۹۱ گفته:

حرف نداری
با این که داوطلب کنکوریم من ودوستام ولی همیشه وقتی به گزینه۲ میریم محال عکس های شمارو نگاه نکنیم آقای ضیاء

محمد زنگویی در آذر ۱۳۹۱ گفته:

از برنامه خوشا شیراز و مجری بسیار خوبشان اقای سید علی ضیا تشکر دارم امیدوارم موفق باشند بنده زنگویی از شهر برازجان

lili در آذر ۱۳۹۱ گفته:

علی مجری خوبیه فقط یه عادت بدداره اونم اینکه زیاد شعارمیده

تقدیمی در آذر ۱۳۹۱ گفته:

تقدیم به هممممه طرفدارای گل آقا سید
برنامه ها با اجرای مجرررررریمووووووووووون:
۱)رادیو:اینجا شب نیست چهارشنبه شب ها ساعت ۱۲-۲شب مث من قاطی نکنید روز چهار شنبه گوش بدید بعد ضایع شید
۲)تلویزیون:جمعه ها ساعت ۸و۷صبح خوشا شیراز از شبکه استانی فارس
۳)تلویزیون:هرروز به غیر از جمعه ها برنامه ویتامین ۳ از شبکه ۳
۴)و…… اگه چیز دیگه ای کشف شد حتما اطلاع رسانی می کنم شما هم اگه کشف کردید اطلاع رسانی کنید

عفت ف.ب در آذر ۱۳۹۱ گفته:

از استان خراسان رضوی.شهرستان قوچان
سلام از این که نظر من رو راجع به آقا سید علی ثبت نکردید خیلی از دستتون ناراضی هستم. امیدوارم اولا عاقبت به خیر بشی داداش علی .دوما به هر چی میخوای برسی…. منو هیچ وقت فراموش نکن.داداش گلم…..

شیدا در آذر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجریه خوبیه

فاطیما در آذر ۱۳۹۱ گفته:

خودت ادم خوبی به نظر میرسی…ولی یه نصیحت :مدیر برنامه هات روعوض کن خیلی بدجنسه.راستی خسارت گوشیت رو که توباغ ارم داغون شدرو بهت داد؟؟؟؟؟؟؟؟

زهره از سااااااااااری در آذر ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خوش تیپی علی … برنامت حرف نداره.

تنها در آذر ۱۳۹۱ گفته:

ایشون مجری خیلی خوبی هستن من اعتراف میکنم بادیدنشون وشنیدن حرفاشون حتی واسه چند لحظه ام که شده غصه هام پر پر میشه.ازشون کمال تشکر رو دارم.

poneh در آذر ۱۳۹۱ گفته:

به نظر من از اون دسته ادمایی که حرفاش باکاراش تطبیق داره من که از اخلاقش خوشم میاد۰

هدا در آذر ۱۳۹۱ گفته:

من کلهم از برادر خوشم میاد در کل عاشق حرف زدنشم

هانیه در آذر ۱۳۹۱ گفته:

علی خیلی باحاله وهمیشه میگم علی داداشمه اجراشم ک بی نظیره مخصوصاتیکه کلاماش………مواظب خوبیات باش

ناشناس در دی ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه یکم لوسه و بامزه ….
با این سنه کمش خودش و جاداد تو تلویزیون واقعا که یه جوان باید از او الگو بگیرد….
انشالله موفق باشه

حمیده در دی ۱۳۹۱ گفته:

مجریه عالیه

یک اشنا در دی ۱۳۹۱ گفته:

علی که با نمک هست ولی یه عکسهای جدید تر بزارید بدک نیست.

یک اشنا در دی ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه ولی فکرش رو هم نمیکردم که این قدر سبک باشند هنوز هم باور نکردم

مرضيه2 در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام به اقاعلی۰به نظرمن اقاعلی سبک نیست فقط میخوادخودش لوس وبامزه کنه۰ آقا علی امیدوارم همیشه درکارتون موفق وسلامت باشید

الهام... در دی ۱۳۹۱ گفته:

من خیلی ازعلی ضیاءخوشم میادواقعاخوبه اجرا………بی نظیره

الهام... در دی ۱۳۹۱ گفته:

من که ازعلی خیلی خوشم میاددرکل بی نظیره والبته اگه اون(هدی ش)راست نگفته باشه.اقای ضیاءاگه شماواقعاهمونطوری که توتلوزیون هستیدباشیدبهتره.درضمن اجراتون حرف نداره.

نگین....دی1391 در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام همه ی برنامه هاتون رو دوست دارم امیدوارم به برنامه خوشاشیراز برگردید دووووووستون دارم

پریا در دی ۱۳۹۱ گفته:

خییییییییییلی مجری خوبیه خیییییییییییییییلی دوسش دارم

تهمینه در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلاملکم علی آقا یه پیشنهاد دارم به نظر من تو برنامه هاتون بهتره کمی سنگین تر از این رفتار کنین ویه کوچولو از خنده تون کم کنید آخه جدی بودن هم بهتون میاد وهم اینکه خیلی ببخشین زیاد خندیدنم حدی داره به نظر من علت اینکه تو ماه عسل بیشتر طرفدار پیدا کردین اینه که جدی تر وسنگین تر بودید. به خاطر حرفام اگه ناراحت شدیدببخشید

فاطمه ...... در دی ۱۳۹۱ گفته:

انقدر از این علیخانی بدم میااااااد .فقط علی…

ثنا از تبريز در دی ۱۳۹۱ گفته:

علی جون خیلی باحالی

زهرا در دی ۱۳۹۱ گفته:

عالی بود… فقط سیدعلی ضیا

سيد حسين ميردوستي در دی ۱۳۹۱ گفته:

من همیشه صبح .البته روزهایی که دانشگاه نباشم اول برنامه شمارو نگاه میکنم بعد بایک انگیزه عالی درس میخونم

shadi در دی ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خیلی باحاله

sahar در دی ۱۳۹۱ گفته:

خوبه ولی جای احسان علیخانی رو نمیگیره

مهسا در دی ۱۳۹۱ گفته:

سید جان بهترینه

سوگل در دی ۱۳۹۱ گفته:

اقا علی اجراتون عالیه ایشاللا هرجاهستین موفق باشی مواظب خوبیات باش چون دنیابه خوبیات احتیاج داره

سهیلا در دی ۱۳۹۱ گفته:

ایشالا خوشبخت بشه هر جا ک هست…

يكي از ... در دی ۱۳۹۱ گفته:

من اخیرا علی آقا رو دیدم حتی بهم امضا هم دادن دوستان یه چیزی اقای ضیا همون طور که تو تلویزیون میبینین هستن با حجب وحیا ولی خیلی باحالن…

مرضیه پوراسداللهی و معصومه در دی ۱۳۹۱ گفته:

برنامه ای جالب و دیدنی دارید اگه روزی برنامتونو نبینم حالم خرابه

ستیا در دی ۱۳۹۱ گفته:

من آرزو دارم یه بار حتی برا یه لحظه هم شده سید علی ضیا رو ببینم و ازش تشکر کنم به خاطر اجرا خوبشون و چیزای خوبی که بهمون یاد دادن …

سمیه 72از تالش در دی ۱۳۹۱ گفته:

سید یدونست هرکسی تو جای خودش عالیه من همیشه به خاطر ویتامین ۳از خواب پامیشم چون کاری ندارم فقط به خاطر برنامه و اجرای ایشونه

مژگان در دی ۱۳۹۱ گفته:

بعضی وقتا تو مخی میشه ………از دکلمه گفتنش بدم میاد ……..اجراش ودوست دارم ……….اما واقعأ خدای روووووووووووووووو هستش………..اعتماد به نفس در حد لالیگااااااااداره

باران در دی ۱۳۹۱ گفته:

عاشق اجراشم …

معصومه در دی ۱۳۹۱ گفته:

علی جون من از اجرای خوبتون خیلی خوشم میاد ایشالا تو کارتون موفق باشین وبرای سلامتی خودتون و خانواده ی محترمتون دعا می کنم شما اولین مجری محبوب من هستین…
همیشه سلامت باشید

زهرا محمدپور در دی ۱۳۹۱ گفته:

راحتی کلام و بی ریایی از جمله مواردی است که در نگاه اول می توان در رفتار علی آقا مشاهده کرد ، خوشحال از این هستم که جوانی همچون شما در کشور عزیزمان مشغول به کار است و خوشحالتر زمانی خواهم شد که امثال شما در جاهای مختلف ایران شناسایی شوند
ممنون و سپاس

tooska joon در دی ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجریه خوبیه حرفاشو به راحتی میزنه…

SADAF JOOON در دی ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری خوبیه…

رویا در دی ۱۳۹۱ گفته:

وای خداجون چه قدر باحاله خیلی مجریگریش عالیه

سحر در دی ۱۳۹۱ گفته:

کاش میشد یه امضا ازش داشته باشم

ناشناس در دی ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا خیلی عکساتون باحال بود!!مرررررررررسی!!

الهه و مهديه .كاشمر در دی ۱۳۹۱ گفته:

دمت گرم دست مجری ها رو از پشت بستی…

فاطمه فتحی نزاد در دی ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحالی رو دست همه مجری ها زدی چشم دشمنات کور دمت گرم

ریحان در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام .اجراتون خوبه اگه پاکیشا حفظ کنه.باوقارتر باشیدوخودتونا گم نکنید تا همیشه محبوب بمونید .منم کار اجرارا بسیار دوست دارم.موفق باشید.

گندم در دی ۱۳۹۱ گفته:

من از اجراتون خوشم میاد مخصوصا از خنده هاتون وقتی حتی نمیدونیم واسه چی میخندید از خنده ی شمام ماخندمونن میگیره موفق باشین

رضوان چناري در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام آقای ضیا واقعا محشرید…

گندم در دی ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا اگه نظرهامونو میخونید یه توصیه ای بهتون میکنم اینکه هیچوقت به خودتون مغرور نشین چون تنها چیزی که شما رواز بقیه جدا میکنه گفتار صادقانه وخنده هاتون واحترامیه که تو گفتار به همه مردم قائلید

سعید در دی ۱۳۹۱ گفته:

احسان بهتر بود ، کاش می شد برگرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حیف ، کس دیگه ای جا شو گرفته !!!!!!!!!!
حیف …

سلناز در دی ۱۳۹۱ گفته:

خوب بود مجری خوبی بنظرم

غزال در دی ۱۳۹۱ گفته:

سید علی تکی به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

... در دی ۱۳۹۱ گفته:

باحال بود فقط اخم اصلا بهش نمیاد .

زهرا در دی ۱۳۹۱ گفته:

ازهمه جهت بیست بیستی

كامياب درويشي در دی ۱۳۹۱ گفته:

پس زمینه ی سیاه خوب نیست ===

فاطمه در دی ۱۳۹۱ گفته:

عااااااااااااااااااااالییییییییییییییییییییییی

سحر در دی ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خوب باکاراش ارتباط برقرارمیکنم..امیدوارم حال دلش همیشه خووووووب باشه..:)

فاطمه.م در دی ۱۳۹۱ گفته:

برنامه شو زنده وشاداب نگه میداره،دوسش دارم

ایساتیس در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام به همه بروبچ باهمتون موافقم

نسترن در دی ۱۳۹۱ گفته:

فقط میتونم بگم خیلی تکه! تو همه چی

arefeh در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداضیا خیلی باحالی از اجراهای خوبت هم ممنون.امیدوارم هر جا هستی شاد وسلامت باشی!!!

nazaninmasumi در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام ..علی آقا..مثل همیشه عالیییییییییییییییی

تبسم در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام
اقای ضیا مجری خوبی هستن

ناشناس در دی ۱۳۹۱ گفته:

از اجراش خوشم نمیاد زیاد چون همش می خنده!!

یه طرفدار در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی اقا اجرات عالیه واقعا بیستی من نمیدونم کسایی که از اجرات خوششون نمییاد چرا وارد اکیپ دوستداران علی ضیا میشن

زیزیگولو در دی ۱۳۹۱ گفته:

ببخشید “ناشناس”این کار باعث شادابی برنامه میشه میخواین مث احسان خشک باشه

؟؟؟!؟؟؟! در دی ۱۳۹۱ گفته:

با سلام همش نظرای مثبتو میذارین. راستی یه چیزی شنیدم جدیدا که میگن علی ضیا همون طور که تو تی وی هست نیستش چون من فک میکردم خیلی راسته و صادق نمیدونم باز شاید شایعه هست بماند ،باز میدونم که نمیذارید پیاممو ولی نخواستم تو دلم بدونه ،بدرودددددد دوستان

سحر در دی ۱۳۹۱ گفته:

سلام..میخواستم بدونم خود اقای ضیا به این وب سر میزنن؟!
ولی در کل خیلیییی باحالن…

احسان در دی ۱۳۹۱ گفته:

اجرای علی ضیا معرکه اس ازاین مجری های قالب یخی تلوزیون خیلی بهتره موفق باشی دادا

رویا در دی ۱۳۹۱ گفته:

لوس

الهام در دی ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا خیییییییییلی با حالی بیسسسسسستی

افسانه.نگین.مریم در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا گل کاشتین نمرتون ۲۰٫ایشالا که همیشه برقرار باشین.

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام.اجاری علی ضیا حرف نداره به جرات میگم بهترین و عالیترن مجری دنیاست رودست نیاورده…

افسانه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا خیلی خود خواه و مغروری

الی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

به خاطر شرم و حیاش مردم دوستیش علاقه اش به شهدا و حضرات آل الله ازش خوشم میاد.

نسرین در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی اقا واقعا محشری من که خیلی اجراتون را می پسندم مطمئنم بقیه هم همین نظر را دارن انشاءالله همیشه تو اجراتون موفق باشید

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام مجری خوبیه …

زهرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

واقا عالیه چاکرتیم اسیدعلی

ابدارچی جهنم در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خوب اجرا میکنه اما قبل از اجرای برنامه متن و بخونن تا فرق بین شهرستان با روستا رو بدونند

مبینا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی عالیه

علیرضا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مجری با حالیه دمش گرم

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا در برنامه هاشون اینطور برداشت میشه که میهماناشون رو به سخره میگیرن…. و این واقعا برای بسیاری از مخاطبان ناخوشاینده .. شوخی هم حدی داره

سارا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا عالیه عالی واقعا ادم جون میگیره انقدر انرژی داره…

بهنام در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا اجراتون کم نظیره امیدوارم به جایی برسید که در اجرا بی نظیر بشید اگر این جایگاه حق الهی شماست ایمان دارم که در پرتو لطف الهی و با تلاش و توکل خودتون و خواست خدا به این موفقیت خواهید رسید. “خواست خدا برای من در منتهای کمال است و پایدار و استوار”

زهرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام اجراتون بیست بیست بیست امید وارم هرجا هستین موفق باشین در زمین عشقی نیست زمینت بزند اسمان را دریاب

آذر در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوب و پرانرژیه

negar در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی اجراش خوبه مخصوصا اون نجابتی که موقع مصاحبه با خانومها به خرج میده عالی عالی عالیه

نصیری در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای سیدعلی ضیااگه بخوایدمن ترکی رو بهتون یاد میدم پیامک هم برای برنامه ی ویتامین ۳فرستادم مجریه خیلی خوبی هستین سال ۹۲عیدباخانواده تشریف بیارید مشهدماروهم هم امام رضاعلیه السلام طلبیده من اتاوانامی سویرم این هم یه جمله ی ترکی یعنی من پدرومادرم رو دوست دارم اینو تو برنامه ی ویتامین ۳ بگید تا بدونم خوندید.

فائزه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام واقعا که!!!!!!!!!!!!!!!!امسال قرار بود بیایئ اصفهان اما نیو مدید خیلی منتظرتون بودم.خواهشا بیاین همه مشتاق دیدنتون هستیم.امیدوارم توی شهرم ببینمتون.البته خودتون صاحب خونه ای!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ریحانه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام کارتون خبلی عالیه… .موفق باشین ان شاءا…

niloo در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام،اجراش عالی به توان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم چه توانی بگم،هر چی بگم کم گفتم.

ایشالا همیشه موفق و در همه حال شاد باشه…..

لاله ...آیلار در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

به نظر من به زودی ساعت ۷رو به پر بیننده ترین ساعت روز تبدیل میکنه

دنیز در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

جالب بود ولی بهش بگین دیگه بزرگ شده از این کارا نکنه

زينب در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقای ضیاء.بی تعارف بهترین مجری هستی به خصوص که همشهری خودم هستی خداییش دمت گرم

زهرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام آقای ضیاواقعااجراتون عالیه من خیلیییییییییییییییی ازاجراتون خوشم میاد

سميرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

همیشه گفتم بازم مى گم علی ضیاء بى نظیره،فوق العاده ست
فقط امیدوارم همیشه همینطور یکرنگ وبى آلایش بمونه،چون دلیل محبوبیتش همین سادگیه

آویدا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

وافعااجراتون بی نظیره.ازاینکه شمازیادی خوش عکسین شکی نیست ولی خداییش کمتر عکس بگیرین حسود نیستما!

تنها در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا سلام شما واقعا محشر هستید تکی تودنیا من اگه برنامه شما رو نبینم مدرسه نمیرم

mozhgan در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام مجریه خوبی هستش &کارشوخوب بلده زیاد خوابشومیبینم

دلنواز در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مجریه خوبیه خشکل هم می خنده وایشاء اله مامان و باباش خیرش راببینند

هنگامه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

علی داداش چرا موقع اجرا به چشم خانوم ها نگاه نمی کنی منظورت چیه؟ها سیدی که سیدی چی میشه مگه؟ در ضمن اول احسان داداش بعدا شما

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

شاید خوندی شاید هم نخوندی!
ولی فقط۹سال دیگه تا مجری اسکار شدن طبق حرف خودت وقت داری!

فرنیا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اجراتون عالیه واقعا بهتون تبریک میگم.

maryam در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

khobe ba namake.

لیلا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

من آرزومه علی ضیاءرو ببینم نمی دونم بر آورده میشه یانه من سرطانیم آخرین خواستمه کی میتونه بر آوردش کنه

نرجس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا یدونست منم معتقدم بیرون از تی وی خیلی سنگین باشن اینو ازگزارش جشنواره جام جم متوجه شدم..

maryam در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

akhe elahi leyla jun ishala ke be khastad mire30 azizam barat doa mikonam.

نهال در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

ســـــــــــــــــــــــــــــلام به.
فقط علی ضیا
اعتراف میکنم بخاطره شما برنامه ی نمیروزرو نگاه میکردم و ماه عسل
عاشق هم وطنامم به مولا

فائزه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام سیدجان واقعایه دونه ای اجراهاتم عالیه راستی خیلی خوشحالم چون تاریخ تولد من وشما ۲۶شهریوره…

محمد در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

بسیار عالی بود

زهرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی آقا من یکی از طرفدارای شمام فقط چون مثل بقیه مغرور نیستید وباهمه بااحترام برخوردمیکنید واینکه جزاون دسته از آدمایید که ففط انسانیت واستون مهمه باهمه یه جور هستید

كلثوم در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی گلی

ام البنين* در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

موفق باشی.

علی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

یک کلام عااااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییییی

نجیبه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام علی اقا خیلی خوش تیپید اجراهاتونم امروزیه نجیبه …از گرگان

حمید در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا سلام خیلی باحالی . سلام بابا رو برسون انشاالله سرحال باشه همیشه .کوچیک شما حمید پاسبان

فریبا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحال تر از احسانی دمت گرم

فیروزه در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مثل علی نیست دیگه

رضا فرد در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اجراشون واقعا بیسته

محبوبه از كاشان در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام افتخار میکنم که شهر زیبای کاشان مجری با استعدادی چون شما داره

سپیده در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی با استعداد هستش

نگین در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا واقعا باحال هستند

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

ضیا,نونور,بی مزه

ناشناس در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اصلأ بی مزه نیست.خیلی هم خوبه

كيميا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مجری واقعا خوبیه.

ارزو در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیاامیوارم همیشه حالتون خوب باشه.

فاطی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری توپیه

سارا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

AZIZI
AMID VARAM EKHTETAMIYE FAJRO MONFAJER .KONI VA HAMISHE SHAD BASHI

علی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

حسودیم شد کاشکی منم انقدر طرفدار داشتم

اکرم در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

انشاال..توواسه شب عیدمجری میشی

افسانه نگین مریم شراره از شاهین دژ در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلااام به آقای ضیا تک گل پسر کاشون.خیلی آقایید .ماهاطرفداراتونیم

مهسا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

ایشون مجری بسیار خوبین.براشون آرزوی خوشبختی می کنم.امیدوارم شب عید مجری باشن.

سميرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

على ضیاءفوق العاده اى
همیشه گفتم بازم مى گم محبوبیتش بخاطرمعصومیت،یکرنگى وصداقتیه که توچهره،گفتارورفتارش موج مى زنه
امیدوارم این خصوصیات روتوخودش حفظ کنه

پریسیما در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

خیلی کارتون عالیه واقعا ممنونم ازتون

گلبهار در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

به گفت داداش علی خودم سلام علیکم. داداشی اجرات بیسته.فقط داداش جونم ازت یه خواهشی دارم همیشه بخند. تورو خدا هیج وقت گریه نکن.داخل برنامه ی نیمروز که گریه کردی به جون علی منم گریم گرفت.حالا قبول که اشک شادی بود واسه مامانت اخه منم تو همین وضعیت بودم.با اینکه استقلالی هستم با این حال امیدوارم که تیمت همیشه موفق بشه.بین خودمون باشه ها خداییش تا حالا خواهری به این مهربونی دیده بودی. موفق باشی داداش

آزاده در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام برنامش خوبه ولی گاهی وقتا خیلی حرف میزنه وسط حرف مهموناش . فقط ازش بپرسین این همه لباس از کجا میاره هر روز یه مد می پوشه

arefeh در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام به نظرمن بهترین مجری آقای ضیاهستند و بترکه چشمی که نمیتونه خوشی مارو ببینه ممنون از اجرای خوبتون من یکی ازطرفدارهای شماهستم وهمه برنامه هاتون میبینم!!!!!!!!!!!!!
امیدوارم هرجاهستید سلامت باشید*

حسین خاقانی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم همیشه لبخند روی لبهاتون باشه داداش بزرگ من.سعی میکنم مثل شما بشم.خیلی خیلی خیی دوستون دارم ودلم می خواد از نزدیک شما روببینم.بازم میگم خیلی دوستتون دارم همیشه برام دعا کنید.

زهرا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام برنامتون حرف نداره .

پریسا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیامیخواستم بگم چرا دیگه گوینده اینجاشب نیست .نیستید؟خییییییلی دوست داریم صداتونو

maryam در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

salam mokhlesim agha ziya

اسممو نبر در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

چرا ایشون اینهمه تقلید میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی در کل آینده خوبی در انتظارشون هست.
اگه ………….

ساسان در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام.من از آقای ضیا متنفرم!!!!!!!!!!
با عرض پوزش….
یاعلی.

الیا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

عالیه بهتر از این نمیشه ایشالا همیشه موفق باشه

جواد در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقا علی.عاشق حف زدن و خندیدنو تیپو اخلاقو اجراتونم.خیلی ازتون خوشم میاد .راستی شما اولین مجری مورد علاقمین.خیلی دوستون دارم.من دیییییووووونه ی خاکی بودنتونم.

زهرا سادات در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

مجری خیلی خوبی هستن اقا علی.به نظر من شخصیت ایشون همونیه که توی اجراشون دیده میشه.

لاله در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

امیدوارم حال پدرشون زود تر خوب شه

BENYAMIN در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

به نظر من اقای ضیا در کار مجریگری اشکالات زیادی دارن و در مورد شخصیت ایشون هم به نظر میاد در جلوی دوربین حفظ ظاهر میکنن و شخصیت خود را جور دیگری نشان میدهند ولی علی من بهت یه توصیه دارم همیشه و در هر شرایطی خودت باش حتی اگر محبوب نباشی چون نقش شخصیت هیچگاه ماندگار نیست

فاطی در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

سلام اقا ضیا واقعا دلم میخاد از نزدیک ببینمت… خوب بود اجراتون

سارا در بهمن ۱۳۹۱ گفته:

من از آقا علی میخوام که همیشه خودش باشه و این مشهوریت اونو گم نکنه.بعضی از آدما تا مشهور میشن خودشونو گم میکنن و از شما تقاضا دارم حواستون به خودتون باشه تا همیشه برای ما عزیز بمونی.

فاطمه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

کاراتونو برا رضای خدا انجام بدید نه مردم

aminbooy در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

عکسهای بیشتری بگذارید مرسی

نوا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

کاره داداعلی تکه…………

هاجر در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

مممممممممممممممممممررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسیییییییییییییی

هیوا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

به چیه این آدم میگید خااااااارق العاده؟؟؟؟این فقط میخنده اونم فجیع…..حرف هم بلد نیست و از این حرفهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا متاسفم واسه همتون بچه ها…….

sara33 در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

بنظرم بهترین مجری فقط سید علی ضیا

نفس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیاءاجراشون عالیه

fateme در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

agha ziya ejrashoun khoube moafagh bashan!az afghanistan

علي در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری خوبی هستی

زهرا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

با ریش و پیرهن سیاه خیلی خوش تیپ میشی

امین در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام من خیلی خوشم ازخوش اخلاقیش میاد همیشه خندانه وخوشحال مثل خودم انشالا موفق باشی

مهسا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

کلاَ برنامه خوب اجرا میکنه !عالیههههههههههههه!!!!!

رضوان در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

چشم همه ی حسوداش کورهرکی به تک ستاره ی کاشون توهین کنه

safa khanooom در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام علیکم… خدا هرجا هست مواظبش باش همین

سمیرا از زابل در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام اجراتون عالیه

معصومه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام چشم حسودش ایشالله که هرچه زودتر کوربشه

زهرا جون و فاطمه جون در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

باحاله خودمونی یکی از خاکی ترینای صداوسیمایی..

فائزه وفاطمه دودوست خوب در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای علی ضیافوق العاده اند.به قول خودشون توبرنامه نیمروزالللللهی بترکه چشمی که نمیتونه اجرای خوب ایشون روببینه.ماهمیشه طرفدارشون هستیم وخواهیم بود.براشون ارزوی خوشبختی وسلامتی میکنیم.

پریسا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلی مجری باحالیه…

محمدرضا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

واقعا اجارت عالیه علی جون این کساییم که ازت انتقادمیکنن واقعازورشون میاد مرسیییییییییییییییییییییییییییییی علی جون

محمدرضا از زابل در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام….واقعا اجرایه زیبایی دارین من فقط بخاطره برنامه ویتامین۳ که شما اجرا میکنین صبح زودپامیشم….ممنون از اجرایه خوبتون…

فرناز در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوب و بامزه ای هستید.

هانیه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلی خیلی خوب است

فائزه جون در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای علی ضیاخیلی عالیند.فقط۱کم جلفند.خداکنه واقعاشخصیت اصلیشونم اینطوری خوب باشه.یه کم انتقادپذیرباشید.لطفانظرموتوسایت بذارید.

تبـــسم... در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام…خیلی توپی داش…دمت اتش فشاااااان

الهام در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اجرات واقعا حرف نداره

ارزو در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلیییییییییییی باحالی من یکی ازطرفدارای شمام.

ناشناس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلی باحاله

مليحه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

مجری خوبیه

سارا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

باورتون نمیشه یک نفر رو میشناسم خیلی شبیه این علی ضیا هستش

فرزانه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا امیدوارم موفق باشیدوبه کارتون ادامه بدید

فرزانه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا اجرای خوبی دارید

هانی در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا مجری قهاری هستن البته بعدازاقای احسان علی خانی ولی زیادی مغروره .

ناشناس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام اجرات خیییییییییییلی عالیه

محمد بندرلنگه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

ممنون از تمام کسانی که باعث شدند این اسطوره برای جهانیان معرفی بشه

zahra در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام به بهترین مجری صدا و سیما علی جان پایدار وجاوید بمانی…زینب الی وفاطمه از هواداران سید علی

زهراجون در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سال ۱۳۹۱داره تموم میشه یادت باشه زندگی کوتاهه صادق باش بدون کنترل بخند و هیجوقت از
چیزی که باعث خنده تومیشه متاسف نباش پیشاپیش نوروز۹۲برشما مبارک علی جان…..

زینب در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

علی ضیا هرچه قدر خوب باشه به پای اقای احسان علیخانی نمی رسه هم سبک ونوع اجرا وهم ارتباط برقرار کردن فوق العاده هستن

فاطمه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

عکس های جالبیه ولی اقای ضیاتو برنامه یه کم لوس وبی مزه است

محمد زنگویی در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

از برنامه شما تشکر… سید ضیا لطفا عکس بنده را داخل برنامه ببرید تا بینندگان ببینند… از برازجان

وحید در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام همشهری خودمه واقعاااااااااااااا تکه…

فرزانه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

به توکل نام اعظمت
بهترین مجری دنیاست
به خدا تکه تکه
بهترین برنامه ای که اجرا کره ویتامین۳ ویه خواهشی که ازاین برنامه دارم ادامه پیدا کنه چون من دلم واقعا براش تنگ میشه!!!!!!!!!

زهرا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداش علی واقعاخیلی مجری خوبی هستی.چراهرپنجشنبه که کسی روعقدمی کنی میگی روزی خودم خوب زن بگیرتانخوای این حرف روبزنی.

مهدیه عصمتی در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

بسیار باایمان و خوش اخلاق هستیدبرادر

مهدیه عصمتی در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

من استقلالی خیلی سر سختم امابااینکه علی ضیاء پرسپلیسیه باز هم مجریه خوب و محبوبیه

ناشناس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

چه قد بامزه مجری گری میکنه!

نازی در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

دووووووووووستون دارم زیاد

ناشناس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

من تا بحال پسری به این باشخصیتی ندیده بودم آرزوی موفقیت براتون دارم…کوچیک شما…

زهرا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام خوشحالم که همچین جوونایی مثل شما داریم امیدوارم سال خوبی داشته باشی

غزل در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا اجرای فوق العاده ای دارن ولی ای کاش برنامه ی شب عید روقبول نمی کردند

kolsum در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

علی آقا منم ابجی جدیدتم؛خیلی اجرات عالیه؛تازشم خودم یه تنه غصه هاتو پرپر میکنم؛ خیلی گلی؛امیدوارم همیشه موفق باشی

انیس در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اجراتون خیلی عالیه فقط مواظب خودتون وخوبیهاتون باشید! موفق باشی

سحر در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

خیلی اجراتون خوبهههههههههههههههههههههه

مینا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

من مواظب خوبیهام نیستم اقا ضیا اخه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هانیه وهدیه در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

۳۰اسفند۹۱توی حرم منتظرتیم حتما بیاچون می خواهیم ازشماامضابگیریم

آشنا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

آقای ضیا اجراشون خیلیییی عالییی. خیلییی باحال اجرا میکنن.امیدوارم روز به روز طرفداراشون بیشتر بشه.وخودشون موفق .

مر ضیه از قزوین در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اقای ضیا امیدوارم همیشه خوش و خرم زیر سایه امام زمان زندگی کنن بیشابیش عید مبارک

شقایق در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

سلام داداش ضیا امید وارم حالت خوب باشه همیشه پشتیبانیت میکنیم پیشاپیش عیدت مبارک

زهرا در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

بهترینی

حمیده در اسفند ۱۳۹۱ گفته:

اجراتون خیای علیه.تیب اسپرتم خیلی بهتون میاد

مریم در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

واقعا مجری یعنی اقای علی ضیا امیدوارم همیشه موفق باشه

ناشناس در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام. یه کم جدی باشید تو اجرا بد نیستاااااااااااااا
گاهی وقتا واقعا زیاد می خندی…………

نمیدونم شاید بزرگتر شی درست شی
موفق باشی

پریا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

این درست نیست شماهی از تیم پیروزی تعریف کنین من طرفدار سرسختت هستم واز اجرات خیلی خوشم میادامیدوارم همیشه موفق باشی

جمیله اکبری در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

با سلام خدمت علی ضیا سال نوت مبارک سال خوبی داشته باشین من نه طرفدارتم نه ازت بدم میاد درکل مجری باحال هستی اجراتم خوبه دیگه ول کن صحبت دیگران رو راستی اومدی امل درخدمتیم

پری دریایی در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام … طرفدارتم سرسخت خیلی باحالی موفق باشیی داداش گلم.درضمن مواظب خوبی هات باش…

گلی در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام…..من اجراش رو می پسندم.. اون ازهر مجری دیگه ای تواناتره برنامه تحویل سالش عالییییییییییییییییییییییییی بود.
امیدوارم سال خوبی داشته باشه.

يه دوست در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

داداش گلم اجرات عالی بودواقعابه یاد موندنی ترین سال تحویل برام شد

نازنین در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

اجراتون خیییییییییییییییییلی عالی
امیدوارم همممییییییییشششهههههه اینجور پر انرژی و موفق باشید

هستی در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

اااااااااااااااااااااااااااااصصصصصصصصصصصصصصلللللللللللللا هم خوب نیست .مث … هستش

نسرین در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

درسته احسان علی خانی بهتره

زهرا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

اقای ضیاسال نو مبارک

سلن در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سال نو مبارک
اجراتون عالییییییییی هستش
حتی نسبت به احسان خیلیییییییییی بهترین

محمد در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سال نومبارک واقعا عالیییییییییییییه

الهام از بیرجند در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام دادا ضیا اجرات واقعا عالیه خیلی دوست دارم یه روز از نزدیک ببینمت راستی برنامه تحویل سال حرف نداشت واقعا ممنون

ناشناس در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

بازیش خیلی خوبه…

نگین ش در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

خیلییییییییییییییییییی خوبه

یه ادمم دیگه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سیدعلی رو ایول

آسیه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

فوق العاده.

زهرا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا من زهرا هستم همونی که توی کاخ نیاوران ازتون امضا گرفتموشمابعد اذان مغرب گفتید هرکس یه ارزوی شخصی بکنه ومن گفتم دندان پزشک بشم شما به همه گفتید برام دست بزنن.اصلاباورم نمیشد که شمارو یه روزازنزدیک ببینم.واقعا خوشحالم ودوست دارم بازم شماروببینم.ازنظر من شمابهترین مجری دنیاهستید.

سميرا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام . من اصلا فرصت نکردم برنامه هایی که صبحها اجرا می کننین رو ببینم فقط سال تحویل چند دقیقه فرصت شد برنامه شمارو دیدم امامادرم و برادرم که دانشجو هستن خیلی از ویتامین ۳ خوششون مییاد. می خواستم بگم یه کم از واقعیت اتفاقات این مملکت عزیز که با فداکاری اون جوونای با غیریت بدست آوردیم صحبت کنید خیلی چیزا فراموش شده …مرسی

فاطمه ايزدي در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای سید علی ضیا شما بهترین مجری دنیاهستید من یکی از طرفدارای پرو پا قرص شماهستم…

زهرا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

عکس های بسیار خوبی بود ماکه راضی بودیم ممنون از همگی

ناشناس در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

بیچاره علی ضیاء

محسن در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام سید علی خوبید ایشاالله همیشه شادوسرحال باشید وموفق

پگاه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام علی اقا ممنون از اجرای خوبت داداولی یک نصیحت همیشه مثل الانت پاک باش

الهام از بیرجند در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام بچه ها من از اجرای فوق العاده ی اقای ضیا راضیم و میخوام به عنوان یه طرفدار از همه ی شما که به اقای ضیا لطف دارین تشکر کنم و به طرفداری از همه ی شما به دادا ضیا بگم همیشه طرفدارتیم

شکوفه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی,اجراتون عالیه…………مواظب خودتون باشید

چکامه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

آقای ضیا شما بهترین مجری هستید

زهرا در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

سلام
خوش بحالش که خدا انقدر هواشو داشته یا داره

فاطمه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

خوشم میادازش بچه باحالیه فقط موقع اجراخیلی دستاش روتکون میده بچه ها علی ضیا استقلالی یاپرسپولیسی کیییی میدووونه؟

سمیه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

اولین مجری که قبولش دارم

فاطمه در فروردین ۱۳۹۲ گفته:

مثل همیشه عکسها عالی بود.باآرزوی موفقیت برای شما.!!!؟؟؟

آسیه در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

وای خدا کاش میشد یه بار ببینمش

زهرا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

اره همتون راس میگین….همه چیش عالیه…….ولی باطنش……اونی نیست ک شما فکر میکنید…..مثل شبو روز….یا سیاه و سفید…..یا

ناشناس در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام مجریه عالیه ولی یه هفته در میون نمی تونم برنامه شو ببینم. بی نظیره

دلسااا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

داداش علی فوق العاده ای.من ب خصوص مامانم عاشق اجراتونیم.ایشالله همیشه موفق باشین.

ماهگل در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

علی آقا خودتو ناراحت نکن کسایی که حرف بیخودمیزنن دربارت چشم ندارن تو و موفقیتت رو ببین عالی اجرات با ارزوی موفقیت بیشتر

مريم از كهنوج در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا واقعا اجراتون عالی وبی نظیره

مونا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

به نظرمن خیلیییییی مجری باحالی هستن من یکی از طرفدارهای پروپاقرص ایشون هستم . یاعلی

مریم از قم در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

حرف نداره

سلن در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

علی پرسپولیسیه
زهرا خانم بهتره برا حرفاتون دلیل بیارین هر چرت و پرتی قابل گفتن نیست تازشم کافر همه را به کیش خود پندارد علی پاکه پاکه شما بهتره اول بزرگ شین بعد راجع به علی نظر بدین چون فعلا در اون حد نیستین

زهرا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام کارتون حرف نداره ازتون ممنونم

فاطمه در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

مرسی سلن که جوابم رو دادی نمی دونستم پرسپولیسیه .دمتم جیییییییییز با این جواب دندون شکنت

زهرا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام به نظرمن که اقای ضیاء بهترین مجری دنیا هستند ماکه خیلی ازاجرای ایشون راضی هستیم شماچطور؟

فری از محلات در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام کارتون حرف نداره عالیه

الی در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام کارتون عالیییییییییییییییییییییییییی……

زهرا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

کارش حرف نداره …عالیه…وخیلی هم با نمکه

آریانا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام مجری عااااااااااااااااااااااااااااااالی ای هستش!
پارتیشی؟
آره؟
مجری توانمندی است این داداش علی !

سميرا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

من اصلا برنامه هاشو فرصت نداشتم خوب ببینم گذری نگاه کردم اصلا هم جسارت یا بی ادبی بهشون نمی کنم کلی میگم ./مثل همه مجریها احسان علی خانی – فرزاد حسنی یه تایمی بزرگ میشن بعدش…………………………………………..

shahab در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

داداش کارت عالیه بد خواه داشتی به خودم بگو بقیش بامن. موفق باشی داداش البته هستی.یا علی

milad در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

کارت خوبه علی جان ایشالا ک موفق باشی ی سرم بما بزن ….. بوشهر

پری ماه در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام داداش علی…
کارت حرف نداره امیدوارم همیشه رولبت خنده باشه…

نسیم در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سیدعلی ضیاءیه دونه هست هم اجراش هم خودش عالی عالی عالی عااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللییییییییی

ناشناس در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

سلام خوبین امید وارم مجری ماه عسل شما باشید

e.l در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

داش علی کارت عالیه مخصوصا اجرای ویتامین c از زرین دشت داراب

lila وelham در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

داش علی شیراز که میای یه سر هم بیا زرین دشت داراب فاصله ما تا شیراز ۳ساعته منتظرررررررررررررررررررررررررتیم

ناشناس در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

فوق العاده هست

fatemeh در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

پسر خوبیه که خیلیا بهش حسادت میکنن و خیلی زود معروف شد بهتره با زیگر بشه

یه طرفدار در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

امیدوارم این قدر در برنامه هاتون از مردم طرفداری میکنید منظورم گرونی و … دچار مشکل نشید. چون جاتونو هیچ کی نمیتونه پر کنه.
شبکه شما خوشا شیرازو پخش نمیکنه، بچه ها پیام بدیدو درخواست کنید.

نرگس در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

خیلی خیلی مجری خوبیه مثل این دیگه پیدا نمیشه

سارا در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

خیلی پسره لوسیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه و فوق العاده بی مزه ووووو………..

فاطمه در اردیبهشت ۱۳۹۲ گفته:

خیلییییییییییی عالییییییییییییی و خوشگل و…

فاطمه در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا بابت لطفی ک در حقم کردین نمیدونم چ جوری باید ازتون تشکر کنم .واقعا ی دنیا ممنون.شمافرشته نجات من شدین .از خدا براتون بهترین هارو ارزو میکنم چون لایق بهترینهاهستین .امید وارم همیشه شاد ولبخندروی لبهاتون باشه و وهرچی ازخدا میخاین بهتون بده.

فاطمه در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

اقاسید علی اقا ضیا جلو جلو تولدت مبارک امیدوارم هر جا هستی موفق باشی

کوثر12 ساله از سمنان در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام علی چرا یه بار به سمنان نمیای این جا بیشتر از کاشان وتهران طرفدار داری خیلی هم خوب اجرا می کنی مرسی

سميرا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

خیلی ازت بدم میاد ………..خیلی

شيما در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

اصلامجریه از اون بهترتودنیاوجودنداره

اسمان در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

باسلام.تشکر میکنم ازشما اقا ضیاچون فکر میکنم یه خرده از ایمان شما به اهل بیت به ما هم رسیده وهمیشه نیمه های شب سرنماز دعاتون میکنم .بازم ممنون

فاطمه در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

بهترین مجری که تا به حال دیدم

فاطیما در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

خیلی بداجرامی کنی.احسان علیخانی رودست تو زده…

سارا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

خوشبختی شما آرزوی منه…..
خیلی خیلی مراقب خودتون باشدید…

ناشناس در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

دمت گرم

tania hesabi در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

اجرات خیلی لوس و دخترونست.

شیوا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

دادشم بهترین مجریه

مریم گل در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

علی جان اجرات عالیه واز صدتا مجری که الان دارن اجرا میکنن بهتری اجرات خیلی ماربلس هرکی میگه بده چشماش بدمیبینه

روژین در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

من که از اجرای آقای ضیا خیلی خوشم میاد وپسر باحالیه امیدوارم هرجا که هست سالم باشه.

دنیا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علی جون اجرات marveles . امیدوارم یه روز به رشت بیای خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمت ایشالا بترکه چشمی که نمیتونه خوبیهاتو ببینه.راستی امییدوارم ویتامین۳ هیچوقت بدون تو پخش نشه.امیدوارم امسال ماه عسل با تو روی آنتن بره یا علی .

محمد جواد در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

به نظر من اجراتون فوق العاده ست امیدوارم همیشه درتلویزیون اجرا داشته باشید.دوستارتان.

زینب از هریس در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

تک پسر کاشون پیشاپیش تولدت مبارک

نازيلا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

فقط سلللللللللللللللللللللللللللللللام به امید دیدار درتبریز پایتخت فرش جهان سردرود

سلن در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

اه اه اه اه اه
انقد بدم میاد از اینایی که میخوان خودشونو نشون بدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوشتون نمیاد چرا تو سایتش ول میگردین اخه
دوسش ندارین نبینین کسی اصرارتون نمیکنه
ضمنا بهتره خودتونو تو اینه ببینین بعد راجع به این و اون نظر بدین
اگه میخواین از یکی دیگه تعریف کنین جاهای دیگه ای هم هستن
چاکر همه هوادارای بامرام علییییییییییییی………

سیما در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

بهترین ومحبوب ترین مجری

رویای دور در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

تازه ۲هفتس برنامشونو می بینم خیلی خوشمان امده .هر روز می بینیم

فاطمه در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

واقعا اجرای اقا علی عالیه با اینکه سه سال تمام دارم برنامه هاشو میبینم هنوز خسته نشدم.پیشاپیش ۲۸ سالگی شو بهش تبریک میگم

مهسا در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

خوش باشی

نیما در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام ۰اول که مجری ماه عسل بودی زیاد خوشم نیومد ولی در برنامه ویتامین ث گل کاشتی دوسسسسست دارم۰یکی از طرفداراتم

کوچیکت نیما از مهاجران

سیما در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام این بار دوم هستش که پیام میدم امیدوارم که یه روز به مهاجران بیای و مجری جشن ما باشی
به امید دیدار ان روز

الهام در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام به من ثابت شده که هیچکسی نمی تونه مثل علی ضیا اجرا کنه آقای ضیا تو رو خدا به بیرجندم بیاین خیلی طرفدار دارین یه درخواستم دارم از همه ی شما عزیزانی که طرفدار آقای ضیایین توی همه جا بخصوص ماه عسل ۹۲طرفداریتون رو ثابت کنین

مهدی اکبری در خرداد ۱۳۹۲ گفته:

مجری بانمکی ه.

امیر در تیر ۱۳۹۲ گفته:

توی مجری هاازهمه بهتری.*پیشاپیش روزتولدت مبارک*

رضادهقانی در تیر ۱۳۹۲ گفته:

میرادتتسودیلیخ…………………..(ازچپ به راست بخونید).

کمران اسماعیلی در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی میخوامت.

مهسا در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام برا برنامه نیمه شعبان محشرکردی.

zizi در تیر ۱۳۹۲ گفته:

اونروزی که ازنزدیک دیدمش تازه فهمیدم چقدر پسر خوبیه! باش که خیلی می خواهیمت وپشتتیم!

پری در تیر ۱۳۹۲ گفته:

علی اقا پیش پیش تولدت مبارک خیلی ناراحت شدم ویتامین۳ فقط تا۱۸تیر هستش

malika در تیر ۱۳۹۲ گفته:

chera man enghad az to badam miad? na vaghean? na vaghean cheraaaaaaaaaaa? akhe cheghad tazahor cheghad taghlid cheghad loos bazi? ah ah ah oooooooooooghhhhhhhhhhh chera enghad loooooooooos va khonaki ahhhhh

مریم در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام علی اقای گل خیلی ممنون از اجرای خوبتون

مهسا در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام
من ازاجرای شما خیلیییییییی خوشم میاد ولی خیلی ناراحتم از این که دیگه نمیتونیم شاهداجرای زیباتون باشیم امیدوارم هرچه زودتر دوباره برگردید خسته نباشید…………

خاطره در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام بر اقا سید برنامه تون عالیه

محدثه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام……..باباخیلی باهالی واقعا اجرات عالیه به هر حال ممنون از اجراتون……

mahyaz در تیر ۱۳۹۲ گفته:

محض اطلاع بعضیا که میگن لوسه!!!!
اجراشم عالیه عالی

گل در تیر ۱۳۹۲ گفته:

ناراحتم چون برنامه ویتامین۳تا۱۸تیره………

عاطفه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام برنامتون خیلی باحاله مرسی

راضیه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام آقای ضیاء خیلی خیلی از اجراهاتون خوشم میاد.بهترین مجری هستید و خیلی ناراحتم از این که برنامه ویتامین ۳ چندروز دیگه تموم میشه و نمیتونم شما را هر روز ببینم.باز

niloofar در تیر ۱۳۹۲ گفته:

salam ali joon,omidvaram hamishe movaf’agh bashi ye khahesh daram toro khoda bad az mah ramezon vitamin3 ro edame bedin akhe man harrooz be shogh barnamaton az khab bidar misham mercii ali jooooooooooooooooooon

محمدمهدی ذاکری در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام من هم یک کاشونی هستم خیلی دوست دارم

بانو در تیر ۱۳۹۲ گفته:

اجرات حرف نداره بیییییییییییستی

ناشناس در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خوبین ولی کمی جاداره تا خوبتر شین

مهرناز در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام آقای ضیا من دیوونه ی اجراتونم ولی بیشتر دوست دارم مادرتون رو ببینم تا خودتون و وقتی دیدمشون دست بزرگوارشون رو میبوسم به خاطر اینکه همچنین جوونی تحویل جامعه دادن.واسه تمام دخترهایی که پیام دادن متاسفم و امیدوارم سعی کنن یه خورده سنگین تر بشن.

مهرناز در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام خوبی؟میخواستم ازتون خواهش کنم مجری برنامه ماه عسل امسال هم خودتون باشین چون به خاطر امتحانات نهایی نتونستم برنامه ویتامین۳ رو خوب ببینم حداقل بیاین واسه ماه عسل تا جبران شه.قول؟

فرشته در تیر ۱۳۹۲ گفته:

اجرای خوبی داری ولی عمرابه پای احسان علی خانی برسی.امیدوارم ویتامین۳بعدازماه مبارک رمضان ادامه پیداکنه.

دختری از کاشان ضیا در تیر ۱۳۹۲ گفته:

من از برنامه های علی ضیا واقعا خوشم میاد

مازیار در تیر ۱۳۹۲ گفته:

اجرای احسان برام لذت بیشتری داره ولی این به این معنی نیس که از علی بدم میاد
سعی کن بی دلیل نگی از کسی بدت میاد شک نکن که خودت به این قضیه گرفتار میشی و نظر بقیه راجع به تو هم همین میشه

فادیات در تیر ۱۳۹۲ گفته:

از نظر من اجراتون عالیه ولی من عاشق زمانیم که با حالت روحانی صحبت میکنید امیدوارم موق باشید

رضوان در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا واقعا شما معرکه هستید
ویتامین Cرو عالی اجرا میکنید

زهرا از شیراز در تیر ۱۳۹۲ گفته:

مجری خیلی خوبی هستن خیلی موقع اجرابرنامشون
در ماه رمضان ازشون راضی بودیم همگی در خانواده ممنون علی آقااز اجرای خوبتون

بهرام در تیر ۱۳۹۲ گفته:

ماه عسل امسالا خودت اجراکن

مریم وافسانه ازشاهین دژ در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام خدمت مجری محبوبمون آقای ضیابرای اجرای مارولستون در برنامه ویتامین ۳ هنوز نرفته دلمون براتون تنگ شده.ایشالا همیشه برقرار باشین.

ندا از شیراز در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا من از اون دسته از طرفدا راتون هستم شما سنگ تموم گذاشتید ااااایووووول پرسپولیسته

فاطمه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا من از اجرای شما خوشم می اید برایتان ارزوی سلامتی میکنم

رقیه, مرضیه, فاطمه از گناباد در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیاماهر روز به شوق برنامه شمااز خواب بیدار میشیم ازاین که برنامت تموم میشه خیلی نا راحتیم

goliiiiiiiiiiiiiiiiiiii در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خیلی نازههههههههههه

حسین در تیر ۱۳۹۲ گفته:

علی جان من خیلی شما را دوست دارم سعی کنید زیاد بیاین روی آنتن

الهه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

شما مجری توانایی هستید من بامجریگری شما شاد میشوم.

پری در تیر ۱۳۹۲ گفته:

من بدم از این بازیگر میاد خیلی سبک رفتار میگنه هیچ بازیگری مثل علی خانی سنگین وزیبا وخوشتیب یک مرد جلتلمن نیست

الهام در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضیا خیلی از این ناراحتم که برنامه ماه عسل ۹۲ رو شما اجرا نمی کنید امسال اصلا جذاب نیست کم بیننده شده چی میشه کرد بعضیا نمیتونن پیشرفت آدم رو ببینن آقای ضیا هیچکس نمیتونه مثل شما جذاب اجرا کنه

ساسان در تیر ۱۳۹۲ گفته:

پری جون اگه ناراحتی میتونی دیگه نظر ندی.علی جون دربیادچشمی که نمی تونه ببینت.

تکتم در تیر ۱۳۹۲ گفته:

اینهمه تعریف حال ادمو بهم میزنه ادمم این همه مغرور… حالا خوبه پست مهم تری نداری پسریه لوس ننر

سلن در تیر ۱۳۹۲ گفته:

ساسان جون خییییییییلی باهات حال کردم به نظر منم کسی که فرق بازیگرو با مجری نمیدونه نظر نده سنگینتره ایول داداشم

نسترن در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام آقای ضیاء ،امیدوارم حالتون حسابی خوب باشه *طاعات وعباداتتون قبول،خواستم بگم نکنه امسال شب تولد امام حسن نذرتونو فراموش کنید….ان شاءالله تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید…(به توکل نام اعظمت یا علی )

atena در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خیلی باحالی اجرات عالیه

مهدی در تیر ۱۳۹۲ گفته:

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم.ماه عسل امسال بدون توبی مزه ست.

فاطمه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

داداشم همه تن حریفه امیدوارم حال پدرتون هر چه زود تر خوب شه یا علی

الهام در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام بچه ها ماه عسل بدون علی ضیا خیلی بی حاله حداقل کاش ویتامین ۳ تموم نمیشد…

ناشناس در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام علی اقا امیدوارم حالتون خوب باشه شما بهترینید

حسین در تیر ۱۳۹۲ گفته:

به تو کل نامه اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم انشالله مو فق باشید استقلال همیشه قهرمان

جواد در تیر ۱۳۹۲ گفته:

دراین ماه عزیزامیدوارم حال پدرتون خوب شه.

محبوبه در تیر ۱۳۹۲ گفته:

کاش امسال هم در ماه عسل بودی… هیچ مجریی مثل تو نمیشه
امیدارم بالاخره استقلالی شوی
راستی من طرفدار پروپاقرصتم ها. بای

فاطمه ازگلستان در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خیلی طرفدار داری بهت تبریک میگم فقط با این همه موفقیت مغرور نشو …………….هیچ وقت

مهیارازشهرکرد در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خیلی ناراحتم چون تومجری ماه عسل نیستی.

سلیمان در تیر ۱۳۹۲ گفته:

فاطمه جون نترس مغرور نمشه.

sara در تیر ۱۳۹۲ گفته:

باسلام خدمت مجری عالی وگرامی اقای سید علی ضیا .به نظرمن خیلی ها از اجرای بی نظیرشماخوششان می اید ومن هم یکی ازان هاهستم اقای ضیا ان شاالله همیشه موفق باشید وهیج وقت مغرورجلوه نکنید.

فرید در تیر ۱۳۹۲ گفته:

باشه.نترسیدمغرورنمیشه.

نفس در تیر ۱۳۹۲ گفته:

سلام
من اجرای اقای ضیا رو دوست دارم چون به حرفی که میزنه ایمان داره با ادما رک حرف میزه ساده وراحت وادم دوست داشتنی هستش وادم دوست داشتنیرو باید چی کار کرد باید دوست داشت

مهتا در تیر ۱۳۹۲ گفته:

علی جون خیلی باحالی عزیز امیدوارم همیشه همین طورباقی بمونی عزیز

مهسا در تیر ۱۳۹۲ گفته:

خییییییییییییییییلی ناراحتم که نمیبینمش..امیدوارم هرجاس خوش باشه……….بای

ناشناس در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

اجراتون عا لیییییییه

nazanin در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

karesh aly hast amid varam movafagh bashe.

شیلا در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

اجراش خوبه اما یه کم ادم لوسیه پارتی هم داره

ناشناس در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

بیاد ماه عسل ۹۱ و با امید ماه عسلی دیگر با علی ضیا ……….فقط علی ضیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سوگند در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

“علی ضیا” یه دونس!
از همه لحاظ بیسته بیسته!

عطا در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام نماز روزه هاتون قبول حق متعالی اجراتون عا لیه و هم دوست داشتنی ولی به اجرای اقای علیخانی نمیرسه خوب قبول کنیم هر کی یه جایی داره

بابک در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

اجرااقاعلی تودنیانظیرنداره.

فاما در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

علی جوووووونم اجراش عالی امید وارم همیشه شاد و پیروز باشی

سیمین در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام و خسته نباشید اجراتون واقعا دل چسبه و روز به روز دل چسب ترم میشه ولی خدا وکیلی با عطا موافقم

عسل در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام اجرات عالی علی خوش خنده ترین مجرییییییی

ناشناس در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

آقای ضیا اجراتون عالیه

شایان در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

علی اقاامیدوارم در ماه عسل سال دیگه حضور داشته باشی

سلن در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

همونطور که عطا جونم گفت هر کسی جای خودشو داره پس شمام قبول کنین که بقیه مجریام تو یه جاهایی نمیتونن مثل علی باشن البته حرف عطا و سیمینم قبول دارم یه جورایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به امید قهرمانی دوباره اسسسسسسسسستقلال

مهسا در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام اقای ضییا من اجرای شما رو بسیار دوست دارم تورو خدا مارو تنها نذارید من با یه برنامه جدید منتظرتونم که بیاید- مهسا ۱۶ساله از اصفهان

عطیه در مرداد ۱۳۹۲ گفته:

سلام آقای ضیا اجراتون خوبه ولی می دونیدهرمجری جای خودشوداره ماه عسل فقط باآقای علیخانی خوبه ویتامین۳هم فقط باشما،ناراحت نشین این فقط نظرمنه شایدنظرخیلیا ی چیز دیگه باشه،ولی واقعا اجراتونودوس دارم،امیدوارم موفق باشین،

forough در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

وااااااای اقای ضیا شما عاااااااااااااالی هستی واقعا عاشق برنامه هاتونم. شما بهترین مجری دنیا هستید. تولدت مبااااااااااااااااااااااارک

مصطفی در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

خدایی تو ایران کی مثل علی جون میتونه با نمک بخنده حیف نیس این خنده رو پنهون کنه!

يه طرفدار در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

واقعاهمه چیه این مجری عالیه تولدشم پیشاپیش مبارک

سارا در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

واقعا خیلی باحاله دمش گرم.

پریا در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

دیرینه ترین قصه ادما قصه تولدشونه تکراراین قصه رابرایت هزاران بارارزومیکنم پیشاپیش تولدت مبارک اقای ضیاایشالا صدسال زنده باشی وموفق .

ساجده در شهریور ۱۳۹۲ گفته:

سلام آقای ضیا لطفا به روستای کندوان هم بیاییدو ممنونم ۲۱ ساله مهندسی نرم افزار از شهرستان اسکو

خلیل خان در مهر ۱۳۹۲ گفته:

شما آقا علی از کجات و از چیت بگم به تو حرف نداری

زهراسادات حسینی در مهر ۱۳۹۲ گفته:

اقاااااااااااعلی خیلی ماهی

زهراسادات حسینی در مهر ۱۳۹۲ گفته:

اقای ضیا بهترین مجری کشور جهان وفقط از خدا میخوام که بتونم ببینمش خیلی زودزهرا از تهران شهرستان بهارستان صالحیه ۱۷ساله رشته ی حسابداری

آرزو در مهر ۱۳۹۲ گفته:

سلام
من یکی از آرزو هام اینه که علی ضیاء از نزدیک ببینم خدا از چشم بد دورش کنه

مینا از مشهد در مهر ۱۳۹۲ گفته:

توخودتم بکشی نمیتونی جای احسان بگیری بعضی موقع هاحرفایی میزنی که توهین امییزه مثلا بعضی موقع ها رک حرف میزنی که بگی مثله احسان زبون داری

رومینا در آبان ۱۳۹۲ گفته:

عید غدیر بر ما سید ها مبارک .

ناشناس در آبان ۱۳۹۲ گفته:

سلام ازکجادرمیاری انقدرلباس های شیک داری من هر روز تو کفش موندم به خدا

ye ashegh در آبان ۱۳۹۲ گفته:

khili baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahali

شیما در آبان ۱۳۹۲ گفته:

برادر سید علی خیلی خوب و بامعرفته من که مثل برادرم دوسش دارم یاعلی

ziba در آبان ۱۳۹۲ گفته:

kash nazr koni biay pabus emam reza..man taze khadem haram shodam ,dus daram har vagh umadin khabar bdin

اوا در آبان ۱۳۹۲ گفته:

اجراشون عالیه

ناشناس در آبان ۱۳۹۲ گفته:

عاشق اجراشونم بهترین مجری دنیاست کور بشه چش هرکی که نمیتونه موفقیتاشو ببینه

علی در آذر ۱۳۹۲ گفته:

بد نبود

آشنا در آذر ۱۳۹۲ گفته:

علی آقا امیدوارم همیشه موفق باشین

فرزانه در دی ۱۳۹۲ گفته:

از علی بهتر نداریم

Yas در دی ۱۳۹۲ گفته:

Aliiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeee.
Good Luck Mr.ali

فائزه در دی ۱۳۹۲ گفته:

بد نیست

لیدا در مرداد ۱۳۹۳ گفته:

خیلی دوست داشتنیه من که خیلی دوستش دارم

راضیه در مرداد ۱۳۹۳ گفته:

خجالت نمیکشه این؟سن غول رو داره. آخه انقد لوس؟

مریم و اعظم در مرداد ۱۳۹۳ گفته:

مجریه خیلی باحالیه
کم کار شدی دایییییییییییییی
کوشی پ
خلیج فارس منتظریمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

من از همین جا در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

اجراش به گرد پای احسان علیخانی نمی رسه لوس بازی هاشم زیاده وبا عرض پوزش دماغشم عمل لازم داره

غزل در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

عاشقتم علی جوووووووووووون

تنها کاشانی (دختر) در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

بچه محله ماس دیگه

asal در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

سلام علی ضیا بهترین مجری هست که تا به حال دیدم امید وارم همیشه موفق باشد و برای ایشون بهترین ها رو آرزو میکنم ***** عسل

الهام در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

من اقای ضیاروخیلی بیشترازعلیخانی قبول دارم علیخانی خیلی مغروره ولی علی جووووووووووون اصلا

عشق علی در شهریور ۱۳۹۳ گفته:

علی جووووووووووووووووووووووووووووووووونم خیلی دوست دارم

ناشناس در مهر ۱۳۹۳ گفته:

عالییییییییییییییییی بووووووووووووود
خیلی مجری خوبی هستند

نگین در مهر ۱۳۹۳ گفته:

برادر عزیزم علی ضیا هرجا که هستی برایت آرزوی موفقیت دارم امیدوارم که بازهم در شبکه سه شما را ببینم

اهل کاشانم در مهر ۱۳۹۳ گفته:

اقای ضیا من همشهری شما وطرفدار همیشگی شما هستم باامید موفقیت روزافزون

فاطمه در مهر ۱۳۹۳ گفته:

سلام داداش علی !خییییییییییلی اجراتون عالیییییه، ان شالله همیشه دلتون شاد و لبتون خندون باشه ،مواظب خوبیهات باش داداشی

نیکو در مهر ۱۳۹۳ گفته:

سلام واقعا خسته نباشی اقای علی ضیا ،توانایی شمارو هیشکی نداره
امیدوارم همیشه در همه جا موفق باشی
اجراهاتون مثل همیشه عاللللللللللللللییییییییییییین

طرفدار همیشگی در مهر ۱۳۹۳ گفته:

واقعا”اجرای آقای ضیا بی نظر حرف ندارد من که واقعا”اجراشو دوست دارم ویکی از طرفدارای همیشگی آقای ضیا هستم وبراشون آرزوی موفقیت وخوشبختی وسربلندی رادارم

ناشناس در مهر ۱۳۹۳ گفته:

من خیلی آقا علی رو دوست دارم خداکنه که بتونم ببینمشون

ناشناس در مهر ۱۳۹۳ گفته:

سلام. بخدا تکید تو دنیااقای ضیا

ناشناس در آبان ۱۳۹۳ گفته:

عالیه فوق العاده مجری خوش تیپ و جذابی هستش

دنیا در آذر ۱۳۹۳ گفته:

سلام.من وشماروزوماه تولدمون یکی هست و خیلی دوست دارم ازنزدیک ببینمتون البته شما دقیقا۱۵ سال ازمن بزرگترین اگه می شه یکم ازشیراز فاصله بگیرید وسری به کنگان بزنید

ناشناس در آذر ۱۳۹۳ گفته:

شما قطعا مجری محبوب من هستید. امیدوارم همیشه موفق باشید.

عشقم در آذر ۱۳۹۳ گفته:

خیلی بی نظیری <عاشقتم .عاشقتم .عاشقتم……….

دختر بابام در دی ۱۳۹۳ گفته:

علی جووووووووووووووووووووووووووون
خیلی ماهی
عاشقتم

لیلا در دی ۱۳۹۳ گفته:

من و خواهرم عاشق علی ضیا ایم وامیدواریم همیشه موفق و شاد باشه:)

نفیسه در دی ۱۳۹۳ گفته:

من که عاشقشم…
مخصوصا عاشق اون خنده هاشم…

لعیا در دی ۱۳۹۳ گفته:

سلام عشقم الهی فدات شم خیلی دوست دارم نمیدونی به خاطر تو جه حرف هایی شنیدم امیدوارم من رو به یاد داشته باشی خیلی برات سختی کشیدم عاشگتم

يگانه جون در دی ۱۳۹۳ گفته:

سلام اجراتون عالی ولی چرا مثل قبل شادو پر تحرک نیستید.به امید موفقیت های زیاد برای شما

z.sahebi در دی ۱۳۹۳ گفته:

اجراشون عالیه اما ای کاش برنامه ی بعضی هارو بیشتر از یک روز در هفته میدادن راستی ایشون فو ق العاده هستن اصلا خودشونو نمیگیرن ایشون با حرفاشون توی مصاحبه الگوی من هستند به قول ایشون مواظب خوبیهاتون باشید

فاطمه زهرا در دی ۱۳۹۳ گفته:

*آرزومند آرزوهای قشنگتم* بهترین مجری دنیا……

عباسپور در دی ۱۳۹۳ گفته:

سلام میکنم خدمت نامردترین آدم روی زمین خواستم بگم یه ذره به آدمایی که چهارساله منتظره یه ندایی از طرف شما هستن توجه کنید…با عرض معذرت خیلی دلخور بودم.

زهرا سادات در دی ۱۳۹۳ گفته:

منم مامانم کاشونیه به خاطر همین و از سر بیکاری میام عکساشو میبینم.خداروشکر تنها مجریه که ازش بدم میاد.ولی حالا انصافا جدا از بعضی کاراش که خیلی ….است.ادمیه که حواسش به خوب بودنش هست و سعی میکنه خوب باشه.اینه که خیلیا خاطر خواهشن.

ناشناس در دی ۱۳۹۳ گفته:

بدک نیس

عاطفه در بهمن ۱۳۹۳ گفته:

علی دوست دارم بووووووووووس

سفینه در اردیبهشت ۱۳۹۴ گفته:

من عاشق اجراتونم به نظر من تو دنیا مثه علی ضیا پیدا نمیشه موفق باشی مواظب خودت و خوبی هاتم باش .
به قول مرتضی پاشایی.
دوستت دارم تا ابد

زهرا شیرازی در خرداد ۱۳۹۴ گفته:

آقای ضیا عزیز تو هرجور باشی باریش بدون ریش دماغ بزرگ دماغ کوچیک خوب بد تقلید کار خاکی هرجووور باشی ما دوست داریم وطرفدارتیم داداش جون به امید موفقیت بیشتر

فاطمه اکبری از خمین در خرداد ۱۳۹۴ گفته:

سلام داداش علی جون برنامه خیلی خوبی دارید دادش یک خواهش اگر میشود بخندید وقتی شما می خندید برنامه خیلی جالب تر می شه

پارسا در خرداد ۱۳۹۴ گفته:

حاج على چرا نمیاى ماه عسل

fateme در خرداد ۱۳۹۴ گفته:

slm shoma behtariin mojreyeh donya hastiid

by

ناشناس در تیر ۱۳۹۴ گفته:

ی سری دختر و پسر عاشق پیشه بدون هیچ شناختی فقط بر اساس ظاهر نظر مثبت دادن. اشکال نداره اقتضای سنشونه. خدایی این بابا هیچ استعداد و هنری نداره هیچ خیلی هم مغرور و بی سواد ،و ظاهر بین و ظاهر سازه…..

حدیث در تیر ۱۳۹۴ گفته:

سید علی تک تک تکی به خدا. آقا پارسا راست میگه چرا نمیای ماه عسل. از بس احسان رو دیدیم با مسخره کردناش خسته شدیم. خیلی برنامه هاتو دوست دارم. همینطور خودت رو.

غریبه در تیر ۱۳۹۴ گفته:

علی جان پیشاپیش تولدت مبارک خیلی دوستت دارم اجرای شیکی داری

زهره در تیر ۱۳۹۴ گفته:

سلام
آقای ضیا واقعا بی نظیر و عالیه….براش آرزوی تندرستی و سلامتی دارم….همچنین دعامی کنم که ان شاالله پدرشون هم هر چه سریع تر سلامتی شون رو به دست بیارن..

ناشناس در مرداد ۱۳۹۴ گفته:

نه علی نه احسان فقط خودم

امیر در شهریور ۱۳۹۴ گفته:

علی ضیا قبلا خیلی خوب بود…عاشق اجراش بودم…اما…باچیزاییی که شنیدم دیگه دورشوخط قرمز کشیدم…اگه در برنامه ای باشه بی شک شبکه رو عوض میکنم…حتی اگه چیزایی که شنیدم شایعه باشه…..درکل اجراش به احسان علیخانی نمیرسه…

ناشناس در شهریور ۱۳۹۴ گفته:

دوست دارم

سارا در شهریور ۱۳۹۴ گفته:

اجراتون فوق العادست
بی نظیرین.
تولدتونم پیشاپیش مبارک

زهرا در شهریور ۱۳۹۴ گفته:

سیدعلی خیلی عالیه.

زهرا ،گناباد در شهریور ۱۳۹۴ گفته:

علی جان تولدت مبارک..AZM